Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adja valamelyikőtök a DM...

Adja valamelyikőtök a DM Babylove tápszert a babájának? Mennyire jó, megbízható tápszer?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a fiamnak adtam, kb 10-11 hónapos korától kb 1,5 évesig a dm 2-es tápszert (a 3mast nem tudtam, mert abban több a vas, és ő nagyon szorulásos lett tőle). De a 2-essel sem volt semmi problémám, szerette :)
2012. ápr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 éves kislányom 3-ast eszik. Ő nagyon szereti, nekem meg az ára teszik nagyon.
2012. ápr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hasonlítsd össze a többi nem speciális tápszerrel és ki fog derülni ,hogy nüansznyi különbségek vannak a beltartalom tekintetében - ha egyáltalán vannak.

mindkét gyerekem ezt kapta, mert sok mindent próbáltunk, de végül ennél állapodtunk meg. Ették a kettest majd hármast is, és nagyon meg voltunk vele elégedve, nekünk bevált és olcsó.

2012. ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Akkor mi is kipróbáljuk!:)
2012. ápr. 26. 11:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

az én lányom ezt szereti a legjobban!

1 éves kora óta kapja.

2012. ápr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!