Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Köztudott, hogya panellakásokb...

Köztudott, hogya panellakásokban nyáron nagyon meleg van. Júniusra várom a kisbabámat, és nem tudom ez mennyire gond, mármint a hőség? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Klímára nincs pénzünk.
2008. ápr. 19. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!mi a 10diken lakunk és kb 40fok van nyáron,gondolhatod a tető is ontja a meleget,pláne ,hogy nyugati a két szoba.Mi veszünk egy léghűtő berendezést.Olya 20körül van-nekünk sincs pénzünk klímára,a metroban szokott lenni,orion a márkája,jeget lehet belerakni és annak a szelével hűt,ezt persze a másik szobába rakjuk majd be,de állítólag hűt annyit ,hogy a babának is jó legyen.Mást én sem tudok kitalálni én július közepére várom a babát-és ez még rosszabb,a tiied leglább már egy hónapos lesz kicsit erősebb mikorra vélhetően bejön a nagy meleg..Szval félek tőle én is.Párásítót ne hasznáj,mert attól csak szauna hatást érsz el és az még rosszabb!!!

Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok.28hetes kismama

2008. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi 4 emeletes panel 4. emeleten lakunk, szoval pokol van myaron... A lapos teto alatt izzik a szobakban a levego.

Mi neztunk klimat, lehet mar szinten orion markaju es eta markaju klimat olcson venni, 50e alatt.

Mi is a masik szobabol hutjuk a kicsiet, soha nem kozvetlenul.

2008. ápr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
NE VEGYETEK OLYAN LÉGHŰTŐT!!!!NEM ÉR SEMMIT,20FORINTOT SEM!Komolyan mondom,csak felesleges pénzkidobás,nekünk volt,Orion,tavaly vettük,de nagyon megbántuk,eszméletlen zajos,és akár mennyi jeget teszel bele 1 fokkal sem lesz hűvösebb.Sajnos :-(((
2008. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szóloval!!!!NE VEGYETEK levegő hütöt semmit se én evvel foglalkoztam -->ezt árultam egy kalap......inkább áldozz klimára
2008. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Sem a klíma, sem más nem tesz jót a babának!!! Be kell húzni a sötétítőt (reluxa, redőny, kinek mi van). Sajna a meleg ellen mást a baba mellett nem lehet tenni. Kibírják, hidd el. Ők nem olyan érzékenyek erre, mint mi.
2008. ápr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolónak üzenném,ill.kérdezném:te panelban laksz a tetőnél mint mi?Met akkor nem mondanál ekkorát!Mi tavaly egy szobát két ventillátorral próbáltunk hűteni vagyis elviselhetőbbé tenni,de így is kb 3-4szer zuhiztunkegy nap,hogy ne forrjon fel az agyunk,a kiskutyámat naponta legalább 4szer zuhanyoztattam,hogy kibírja,szerinted egy pici akinek nincs még rendesen kialakulva a hőháztartása ezt ,hogy éli meg???

Nekem a kolleganőmnek orionja van és ezt használja évek óta,az a lényeg,hogy felül rakd be a jeget és felül legyen a rács is,akkor a jeges szelet nyomja,ha olyat veszel aminek alul van a rács az semmit sem ér,mert már a lecsepegő jég vagyis víz szelét nyomja és akkor csak párásít na attól megdögleni lehet csak.Jah és megvan vele elégedve évek óta...a klíma drága és a babacuccok mellet nem mindenkinek van rögtön 100000ftja rá..nekünk sincsen.

2008. ápr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Lehet, hogy nehezen viseli majd a pici, de az is lehet, hogy tök jól! A lányom tavaly született, és a kánikulában is éjjelre 2 takarót kellett rátennem, mert fázott ;)
2008. ápr. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most én is azt mondanám,hogy csak éjszaka kéne szellőztetni,mert azért nagy háztömbben teljesen más,hiába az éjszakai szellőztetés,ha a többi lakás nyomja a meleget.Valami pára elvonót kéne venni.
2014. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!