Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit használjak,...

Milyen babakocsit használjak, ha a mostani túl széles és nem fér be az autóba?

Figyelt kérdés
Most Bergon babakkocsink van,nagyon szeretem.Széles a babámnak is tetszik.A probléma az ,hogy nagyon nehéz,és nem fér be a kocsi csomagtartójába.Szeretnék nyáron nagyolat csavarogni a babával most fél éves.Könnyü,kis helyet foglaló,széles dönthető kocsira lenne szükségem.Tudtok valamit ajánlani?
2008. ápr. 19. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha pesti avgy,akkor a Baba-Mama Outletbe nézz be!A Soroksári úton van a Tescótól kijjebb...nagyon jó,vane gy szép 15ezer ft-ért!A most május végén születendő kisöcsémnek mi is ott vettük!!Kellemes csavargást nyárra! ;)
2008. ápr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekünk BéBé Go volt.Strapabíró, könnyű, színes , divatos,dönthető, és imádtuk.Az ára nem vészes .Olyan 10-15ezer között mozog.Rengeteg bababolt árul ilyet.
2008. ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom hová valósi vagy,de én pont nem ajánlom az outletet,sztem qva drága és tök gáz.Kétszer mentünk be,és totál le volt pukkanva ami tettszett volna játék stb,az meg iszonyat pénzbe került.Ami viszont nagyon jó és olcsó bolt az a lehel u.1 alatti babadiszkont ott sok fajta van és nagyon kézségesek.Mi is bergont vettünk most,mi még csak várjuk a babánkat,de én nem is akarok utazgatni egyenlőre vele.NEkünk is elfoglalja a kocsi csomi tartóját de szerintem ez a több funkciósaknál így van.Amúgy a giraffe kocsikról hallottam,hogy jók.De nem tudom mik az elképzeléseid nagyon,gondolom esernyő babakocsira gondoltál...Mi vecsésen a Kati bababoltban vettük a kocsinkat 10ezerrel olcsóbb volt mint a soroksári boltban,tehát össze tudod hasonlítani az árakat.Szerintem a neten nézd ki mi tettszik és hívj fel pár boltot.Nagyon kézségesek.

2008. ápr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem már vehetsz nyárra olyan kocsit, ami amolyan bienne kocsi. Tehát nem a legkönnyeb kis sportkocsi, de nem is az a fekvős. Ilyenre gondoltam: [link]


vagy


[link]

(nekem ilyen van)


nagyon kényelmesek, könnyűek, és esernyőre lehet csukni, tehát elég kis helyet foglalnak.

2008. ápr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!