Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A besárgult babák lassabban...

A besárgult babák lassabban híznak? Honnan tudhatom, hogy elég neki a tej, amit szopizik, ha a mérleg össze-vissza mér, a baba viszont még mindig aluszékony, ébresztgetni kell,1 hetes volt most.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha van napi 4-6 pisis pelusa, az jó jel. Akkor nem éhezik.

Viszont amíg nem múlik a sárgaság, addig tényleg ébreszd.

2012. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 alaszka ***** válasza:
Az én lányom is besárgult a kórházban, de már ott elkezdett hízni, és itthon gyorsan gyarapodott, viszont a bőréről a sárgaság teljesen kb. 3 hetes korára múlt el fokozatosan- Én max. 3 órát hagytam aludni, de általában ennél hamarabb ébredt.
2012. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Atroposz ***** válasza:
Ha nem sír akkor nem éhes szerintem, én nem ébresztgettem felsírt ha éhes volt.1 hetes baba még nagyon sokat alszik pár hét és örülni fogsz ha aludni fog.Az enyém nagyon keveset alszik pedig 2 hónapos.
2012. ápr. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hát mérleg nélkül nehéz így az elején, de ha van 5-6 pisis pelusa az jó jel. Nekünk is 2 hét volt mire teljesen elmúlt a sárgaság de azért annyira nem volt aluszékony, hogy a korgó pocira ne ébredt volna meg. Ha nagyon nehezen tudod ébreszteni, kevés ideig eszik, hamar bealszik, vagy száraz a pelus inkább mutasd meg a gyermekorvosnak.
2012. ápr. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!!Csatlakozok az előttem szólókhoz,ha van napi 4-5 pisis pelusa,az már jó jel,de az a legjobb,ha legalább 3 kakis is van mellé,mivel a széklettel ürül ki a bilirubin a szervezetéből,ami a sárgaságát okozza.Nekem most 7 hetes a kislányom,a kórházban kicsit besárgult,de hazaengedték 5 naposan.Itthon 2-3 óránként ébredt,éjjel is,nem volt ilyen jellegű probléma,de nagyon hamar bealudt a cicin.Én is azt hittem,hogy nem elég neki a kajcsi,amit egyszerre szopizik,és láss csodát:4 hetesen voltunk tanácsadáson,a születési súlyához képest 1400 grammot hízott.Szóval nem hízik lassabban egy besárgult baba sem,szerintem!!!Egyébként ha nem nyugtalan,nem sír,akkor biztosan elég neki a tej.Boldog babázást kívánok,és hallgass az ösztöneidre,azok nem csapnak be,hidd el!!!!Üdv:Tamy
2012. ápr. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!