Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék 2 évesemmel?...

Mit tehetnék 2 évesemmel? Egyszerűen kezelhetetlen

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem lehet vele menni sehova!!!

Írok példát:-Elmegyünk fagyizni az én gyerekem szaladgál ki az útra ha visszahívom akkor ordít visít síkit vergődik.

Mindig félek hogy a következő percben mi lesz mert egyszerűen őrjöng ha nem úgy van valami ahogyan ő azt elképzelte.Az ölemben nem hajlandó meglenni mindig valami olyat akar csinálni amit nem kéne mindenkitől elveszi a fagyizóban a fagyit(persze nem engedem)de akkor megint hiszti és ordítás.Sajnos nem tudom mit tehetnék mindenhol ilyeneket művel vagy még rosszabbakat.MINDIG EZ AZ ORDÍTÁS VAN AKÁRHOVA MEGYÜNK!!Teljesen el vagyok keseredve


2012. máj. 1. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan hiszti, ami akkor tud elfajulni ha engedsz neki. A jó hír, hogy tudsz ellene tenni. Lehet h nem lesz egyszerű, főleg eleinte, de vannak eszközök, amivel vissza lehet szorítani (ez egyben azt is jelenti h a gyereknek megtanítod kezelni az indulatait) Van egy pdf doksim, amit szívesen átküldök, ha adsz címet.
2012. máj. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi írtam privátba
2012. máj. 1. 13:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet hisztinek is nevezni, de ez a tipikus dackorszak. Itt rengeteg ilyen "problémáról" olvashatsz, ha beütöd a keresőbe.


Kitartást! :)

2012. máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hasonló az én fiam is!Nem mindig,de gyakran vannak ilyen napjai.Menten öldhöz vágja magát,bárhol vagyunk,ha valami nem úgy van,ahogy ő ezt elképzelte!Csúnya tudom,de szégyenkezek vele nyilvános helyeken.Én rontottam-e el nem tudom,de én is el vagyok keseredve miatta.Kérdező,neked nem segítettem,tudom,de nem vagy egyedül!Engem is érdekelne a megoldás,kedves első válaszoló!
2012. máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is sokszor szégyenkezem ,mert én már azt is megkaptam hogy én rontom el a gyereket a nevelésemmel
2012. máj. 1. 13:36
 6/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó én szívesen átküldöm neked ha írsz egy elérhetőséget priviben
2012. máj. 1. 13:36
 7/8 anonim ***** válasza:
2012. máj. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, ne ostorozzuk magunkat amiatt, hogy fejlődik a gyerekünk, érik a személyisége, és ebbe beletartozik a dac és a hiszti is. Nekem ez volt az első és legfontosabb lépés, h megnyugodjak némileg. Ha ezen nem esne át a gyerek, nem alakulna ki egy érett egészséges személyisége. Kemény meló viszont és sok türelem a részünkről, sztem mindenkinek kijut , kinek így, kinek úgy. Fiam még harapott meg mart is, mára már sokkal de sokkal jobb a helyzet. Volt hogy a bevásárlóközpontban vetette a földre magát-ám ekkor már tudtam mit kezdjek vele és 5 azaz öt mp-ig tartott az egész.

(én nem kaptam csak a kérdezőtől e-mailcímet, remélem, sikerült megoldani. ez a kis iromány sem mindenttudó szentírás, de sztem jól összefoglalja a korosztály jellegzetes vonásait, és jó tippeket ad)-első voltam

2012. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!