Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Debrecenben hol találok...

Debrecenben hol találok bababizományit? Hol érdemes beszerezni a cuccokat, pl. pelenkázószekrényt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyan apróságokra hogy kifogó, mellszívó, ágynemű stb...
2008. ápr. 20. 18:04
 1/7 A kérdező kommentje:
És ha tudtok bababoltok honlap címét akkor azt is, köszönöm
2008. ápr. 20. 18:07
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Mi a nagyobb dolgokat neten használtan vettük ilyen mindenféle adok veszek oldalon.De volt itt a lakótelepen is kifüggesztve egy mindent eladnak,babakocsi,járóka stb...érdemes nézni a bazárokat,vagy a helyi apróhírdetős újságokat.

2008. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első: Kérdezd meg a védőnődet. Második: bababizományit nem tudok, írd be, ha találsz. Köszi. Ami boltokat tudok: Jerikó elején a Baby center és Metróval szemben az új boltok (Stop shop vagy mi a neve)között van egy nagy áruház. Kölcsönzési lehetőségekről szórólapot kaptam Dr Vitamin: (mérleg, légzésfigyelő pl.) Héliker mögött Bethlen u 27 és Görgey 20 buszfordulónál. Kézi mellszívót állítólag patikában a legjobb venni, még nem néztem. Én holnap kimegyek a KIKÁ-ba, pénteken megnyílt, hátha ott is van bababútor. A pesti Ikeában marha jó dolgok voltak, de nem mennék fel, ha idehaza is meg tudom venni ugyanolyan jó áron. Ágyneműt, szopipárnát interneten rendeltem, teljesen elégedett vagyok velük: szopiparna.hu. Van egy jó kis babaruha kis-és nagyker az Agrárral szemben a Cívis posta háta mögött. Van ott egy templom is, nagy parkoló. Nem jut eszembe a neve, de ha kocsival arrafelé gurultok, a Böszörményi útról már látszik élénk sárga vagy narancssárga betonépület. Ruhák, ágynemű, törölköző, mindenféle volt. Egy kéretlen tanács: újszülöttre ne adj használt boltból holmit, csak ha biztonságos forrásból, ismerőstől van. Akkor is fertőtlenísd. Féléves lesz, mire immunrendszere van. Nekem ezt tanácsolták, én megfogadom. Gratula a babához. 30 hetes, kisfiús kismama
2008. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utsó válaszolónak nagyon köszi, egyébként találtam ma kettőt is. Egyik a Kossuth u.-án a Héliker után mész a templom felé és az egyik udvarban ki van rakva tábla, ott voltam elmegy.

A másik ott még nem voltam de holnap megyek a Vegyipari suli előtt van a 31-es megálló és ott valahol szintén van arról azt hallottam nagyon jó! Sok sikert

Kislányos kismama

2008. ápr. 21. 17:22
 5/7 anonim ***** válasza:
A Burgundia utcán volt egy babaholmis üzlet a lakberendezési bolt mellett, akkor az a bolt még meglenne? Majd én is elnézek. Állítólag a Monostorpályi úton (Ha kifelé mész, akkor baloldalon) van egy babaholmi bizományi értékesítő egy családi házban utcára nyíló kirakattal. Holnap elautózok arrafelé, ha a környéken laksz nézd meg Te is. Köszi a választ.
2008. ápr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Debrecenben tudomásom szerint legalább 6 bizományi bababolt van!!!

Azt tudtátok, hogy Nyíregyházán is van? Sólyom ut 4 szám.

Nagyobb a választék mint Debrecenben, és az eladás is gyorsabban megy, mert csak ez az egy van!!!

2008. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Debrecenben a legnagyobb választék szerintem a bababizik közül a Törpiben van, a Kishegyesi uton.

www.torpibababizi.hu

2009. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!