Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 Hónapos kisfiamnál most...

4 Hónapos kisfiamnál most kezdem a mellétáplálást. Vettem neki milupa vaniliásat, amit szeretett. A védőnő javaslatára vettem sinlacot. Szerintetek a sinlac mellett 2-3 naponta adhatok neki milupát, amig el nem fogy? Enikő

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Adhatsz.
2012. máj. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dejó! :) Már bocsika az offért, de lehet adni tejpépet? Nálam pont a napokban járt a védőnő és mondta, h jövő hónaptól elkezdjük gyümölcslével a hozzátáplálást mert pont erről kérdeztem, h mikortól kaphat ilyesmit (3 hós a lányom)... olyan nehéz ez az egész, mindenhol mást olvas az ember és más tanácsot kap!

De ez mindenféleképpen pozitív, h a kisfiad már elfogadja...

2012. máj. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseríteni, de ezekkel egyáltalán nem kezdted el a hozzátáplálást, ezt úgy hívják inkább, hogy pótlás :)

ugyanis a sinlac az gyógytápszer aminek szuper az összetétele, pépnek is el lehet készíteni! én babám nem kaphatott tejalapút, sinlacot kapott pótlásnak mikor nem volt elég a tejem ;)


a tejpép összetétele pedig tápszer. nyugodtan adhatsz neki, baja nem lesz, de ha mellétáplálni szeretnél akkor alma, barack, krumpli, répa... :)

2012. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából a védőnő nem támogatja a tejpépet és csak az oltása után (május 15) akarja elkezdetni a hozzátáplálást. De a kisfiam nem akarja megenni a tápszert, pedig régen imádta. Már 1 hónapja tart és megőrülök!Így persze mivel éhes éjszaka is 3 körül kel és utána óránként. Tegnap este adtam neki sinlacot, de így is felébredt még elöbb is mint szokott. Ma elkezdtem az almalét.
2012. máj. 5. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!