Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fogyókúrás módszerrel...

Milyen fogyókúrás módszerrel sikerült megválnotok a szülés után felszedett kilóktól? Nem pár kilóra gondolok, ami lement magától, hanem 15-20kg-ra.

Figyelt kérdés

2012. máj. 4. 18:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Hát, nekem a 20 kilóból eddig két gyerek után 22-23 ment le, pedig nem csináltam semmit...
2012. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi,én azokra vagyok kíváncsi akik tettek érte valamit,akiknek magától az nekem nem érdekes,mert egy dekát nem mozdul és azt hiszem már nem is fog így. Pedig sokat szoptattam,most egy hónapja azt sem és minden ugyanaz. Módszerek éerdekelnek,melyek beváltak.Esetleg fogyasztószerek,teák,amik hatásosak.
2012. máj. 4. 18:26
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem ettem vacsorát, és próbáltam többet mozogni. Ez szoptatás alatt bejött. Utána már az ebédre is figyelni kellett. Így lement 20 kg. Most próbálom megtartani, de már alig eszek valamit.


2 gyerekes anyuka

2012. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nem 20, de 10. futás és futás és úszás. 1 héttel a szülés után már futottam, 3 hónap alatt lent volt. (ésnem, nem befolyásolta a szpotatást, 1 évig szpotattam futás mellett)
2012. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Epediéta.:(

Szülés után 3 héttel jelentkeztek a görcsök, sajnos elég durvák, 2 és fél hónapos volt a fiam, mikor műtöttek és még utána is 4 hónapig diétáztam.

80 kg-al mentem szülni, alig fél évvel szülés után 57 kg voltam. De ez elég brutális volt, inkább maradt volna néhány plusz kiló.

2012. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

ch-t csökkentettem(kenyér,tészta,cukor,krumpli kilőve), helyette vannak sovány húsok,zöldség,gyümölcs.Heti 4-szer kondi,és ugyanennyiszer futás.

Fokozatosan kezdtem,lassan hozzászoktatni a szervezetem(én előtte nem voltam egy sportos ember)

Mikor elkezdtem 9hónapos volt a kicsi,én féltem a szoptatás miatt korábban,meg császáros is voltam,szóval amiatt is...

Alaptalan volt,most egy éves a kicsi,16 kiló minusznál tartok karácsony óta...

2012. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az nagyon jo kedves utolso. En is hasonloan 10 honapig szoptattam. Csaszarral szultem. 10 Kg ment le szules utan es 16 maradt. Koszonom a tobbiek valaszat is, varom tovabbra is a tapasztalatokat!!!!
2012. máj. 4. 19:04
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Nekem ugyan nem volt ennyi fölöslegem, de allergiám miatt még szoptatás alatt teljes szénhidrát (cukor, gabona, stb.) megvonásos diétán voltam. Tejem amúgy sem volt sok, de ez nem is változtatott a mennyiségen, maradt a kevés. Viszont lefogytam elég rendesen. Szénhidrátra elvileg nincs is szüksége a szervezetünknek, mivel ez csak energia. Energia viszont minden másban is van, hús, gyümölcs, zöldség.
2012. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy ne lenne szükség szénhidrátra? Anélkül meg is halnál... Amúgy a zöldségben és gyümölcsben szerencsédre van elég sok...
2012. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
Fehérjedús diéta és futás! Na ez a csodamódszer, nem a kapszulák meg a 6 után nem eszek hülyeségek. Ugyanis akkor nem zsírból fogsz hanem izomból és olyan leszel, mint a telekakált zokni. Mondjuk rajtam nem maradt csak 2 kiló, a barátnőmön viszont 15 és már rajta sincs, ugyan azt csináltuk (:
2012. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!