Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időnként kell széklete...

Mennyi időnként kell széklete legyen egy 11 hetes babának?

Figyelt kérdés
Tenap du 2 óta semmi nem jött ki. Igaz ha én banánt eszek az neki is megfogja a székletét? Milyen hashajtót v vmi mást adjak neki. Sir mert nem jön ki, lázmérős dolog nem jött be.
2008. ápr. 21. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Maszi´rozd meg a hasát,majd a lábait o´vatosan nyomd a hasához,tartsd ott 20-30 mp-ig.Ezt ismételd,amíg nem lessz széklet.Nálunk ez beválik.

Egy nap kimaradás nem gondd.Lessz valószínü estére.Szoptatós babáknál pár nap nem gond.

Ha nem segít semmi,próbálj meg kamilla teát adni neki MINDEN NÈLKÜL!!!(akkor, ha eddi´g nem kapott,mert akkor nem fog használni.)

A babán igen megfogja a babád székletét,ezért kerüld még egy darabig.Èn is szeretm,de amíg szoptatok,nem fogok enni.Egye´l almát.

11hetes kislány anyukája.

2008. ápr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem i´rni,hogy az én lányomnak van mikor napi 3*,van mikor csak 1*van széklete.attól függ,hogyan tudja felhasznosi´tani a tejcsit.
2008. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az a banán, amit te eszel, az őt nem fogja meg...

Csak anyatejes babánál heti egy széklet is normális lehet! Hashajtót ne adjál, a kamillatea esetleg jó lehet, csak ne legyen rá allergiás...

2008. ápr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! A fiam és a lányomat is szoptattam. A fiamnak naponta 3x-4x is volt széklete, a doki azt mondta, meglátom, majd szorulásos lesz, ha naygobb lesz. Igaza lett! A lányom is szopizott és neki 2-3 naponta volt széklete, de akkor az ágyneműt is cserélni kellett, mert annyit kakkantott! Láss csodát a dokinak megint igaza lett, mert nincsen szorulása a lányomnak.

Azóta sok ídő eltelt, a fiam 5 éves, a lányom pedig 3 éves!


Szerintem ne aggódj, majd szépen rendeződi fog magától is!

A legjobbakat!

2008. ápr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!