Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek új játszószönyeget...

Vennétek új játszószönyeget ha a második gyereketek fiú lenne vagy használnátok a nagylány testvértől maradt inkább lányosat?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 20:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2012. máj. 7. 20:20
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
En vettem ujat a lanyomnak, pedig a masik, ami a fiame volt csak masfel eves es nem volt sokat hasznalva. Nem talaltam az egyik merevitojet es egyebkent is ugy erezte, hogy minden megvan meg a fiamtol es sajnaltam, hogy o nem nagyon kapott semmit. Egyebkent siman hasznaltam volna a regit. Masnap meglett a merevito is, de vegul nem raktuk ossze.
2012. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amugy ezt siman hasznalnam fiunak is, nem annyira lanyos.
2012. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem
2012. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Én vennék.
2012. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést akár én is írhattam volna :)

Ugyanilyen játszószőnyege volt a kislányomnak és most mi is fiút várunk :) Én nem tervezem, hogy veszek újat, ezt nagyon szerettem, szerintem nagyon jó anyaga van. Inkább lányos, mint fiús, de szerintem nem vészes.

2012. máj. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vennék, ilyenkor még nem számít, én inkább valami másra költeném a pénzt, ami hasznosabb.
2012. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Hát én vettem.-..a lányosat tovább adtam sok barátnőm volt babás akkortájt gondoltam egynek csak lesz kislánya:))) és lett is.

Nem tudom ki hogy van vele de nekem a gyerekeimről az első 2-3-4 hónapban nagy csomó kép készült a játszószőnyegen hiszen sokat voltak ott éber pillanataikban és én nem tudtam volna a fiamat nézni a lányos háttér előtt meg később is azt nézegetve vissza.

Lányos ruhát se adtam rá itthon se, lányos kis triciklire se ültetném, a lányos mintás pelenkázó lapot is lecseréltük. Szerencsére a nagy dolgok mind unisex színűek voltak (kiságy, babakocsi, mózes, hordi).

De nem vagyunk egyformák. Egy barátnőm zöld rózsaszín babakocsiban sétáltatta a kisfiát és volt jópár olyan kisruha ami egyértelműen lányos volt kis pillangó fodor vagy stb. és ráadta itthonra.

Én azt is értem, attól hogy én másképp csinálom.

2012. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vennék másikat.
2012. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kösziiii a lepontozást még "jó" hogy a véleményünk volt a kérdés....
2012. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!