Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes e (van e tapasztalatod...

Érdemes e (van e tapasztalatod) még 14 hónapos fiú babának a BABAKEZEK oldal által ajánlott jelbeszédet megtanítani?

Figyelt kérdés
Az oldalon és máshol is csak azt olvasom, hogy hat hós kortól stb, és akkor egyéves korára már jelel.A fiúk meg állítólag úgyis elég későn kezdenek beszélni, ezért látnám értelmét.Ha van.
2009. jún. 24. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Én olvastam a könyvet, bár a babám még csak 5 hónapos, tapasztalatom még nincs. De tulajdonképpen addig érdemes, míg nem beszél. Ártani biztos nem árt. Én már mutogatok neki, de nekem még biztos hosszú hónapokig kell várni, hogy válaszoljon. Nálatok ennek biztos, hogy hamarabb lenne látszata. Próbáld ki! Sok sikert! +++
2009. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!