Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babának meg lehet...

5 hónapos babának meg lehet már picit emelni a babakocsi háttámláját, hogy nézelődhessen?

Figyelt kérdés
Nem teljesen ülő helyzetre gondolok, hanem félig ülőre.
2012. máj. 9. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Én mindenhol azt olvastam, hogy nem szabad. Itt viszont általában azt írják az anyukák, hogy nyugodtan. Hát én mindenesetre megvárom még magától felül. :)
2012. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan, szerintem nem ártasz vele. Fontos nekik a nézelődés :) Az én babóm is 5hónapos volt amikor lecseréltem a mózeskosarat sportrészre. A mi kocsink háttámláját 4pozicióba lehet állítani 90fok, 45fok 30fok és teljesen ledöntve. Én már a 30fokkal kezdtem. Most járunk a 45foknál(7hónaposan), de amikor látom rajta hogy álmos akkor teljesen ledöntöm hagy aludjon nyugodtan.
2012. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Nyugodtan meg lehet dönteni. Nyilván nem teljesen ülőre akarod, ahogy írtad is. Ezzel nem ártasz a babának, mivel nincs terhelve a gerince. Akkor lenne terhelve, ha ültetnéd. Szegény gyerek megzavarodik fekve, nyugodtan döntsd meg kicsit, had nézelődjön.
2012. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Köszi a lepontozást. Remélem ennél nagyobb örömöd nincs is az életben...
2012. máj. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom 4,5 hós..én is megemelem neki egy kicsit.a fiam 1 éves koráig nem tudott egyedül felülni...akkor nem kellett volna addig ülnie? Nem hiszem....
2012. máj. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azt gondoltam, hogy nem feltétlenül kell megvárni, amíg magától felül, csak nem tudtam, mikortól lehet már így babakocsiztatni. Nem pontoztam le senkit, hasznosak voltak a válaszok!
2012. máj. 9. 16:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy meg lehet emelni.
2012. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 alaszka ***** válasza:
100%
Nyugodtan meg lehet emelni. Az én kislányom most 10 hónaposan tanult meg felülni magától, akkor mostanáig feküdnie kellett volna? Kérdezem ezt a lepontozóktól. Enyém is 5 hónapos korától üvöltött a kocsiban, ha csak az eget bámulhatta, ezért én is megemeltem.
2012. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én védőnővel egyeztetve megemeltem, az én kislányom is 5 hónapos. persze nem teljesen ülésbe emeltem, hanem kb. mint ahogy a pihenőszékének a támlája van (bár az én lánykám így sem szeret babakocsizni, de azért jobb lett a helyzet mint előtte).
2012. máj. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!