Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altassam el van vmi jó...

Hogyan altassam el van vmi jó trükk tipp hogy hamarabb aludjon el?

Figyelt kérdés
11 hetes babámmal van úgy hogy egy órát is sétálgatok este mire elalszik. Ha hamarabb teszem le a kiságyba rögtön összerezzen és felébred. Van úgy hogy csak 5. alkalomra tudom úgy letenni hogy elaludjon. Ha az ágyban hagyom akkor sir, de mihelyst felveszem becsukja a szemét.
2008. ápr. 22. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy sokan megfonak kövezni ezért,de én nem járkálnék vele. Az én fiam is probálkozott vele amikor kb ennyi idős volt. Bár ő 3 hónaposan 9 kg volt. 5 pecig birtam volna max a sétálgatást vele.:)Én mindig beraktam a kiságyba és ha sírt is akkor sem vettem ki.Álltam mellette,simogattam a hátát, énekeltem neki,vagy paskolgattam a fenekét.(Általában erre aludt el mindig:)) Max 15 perc aladt elaludt. Ez kb igy ment durván 2 hétig és utánna semmi gond nem volt az alvással.

Nagyon rafináltak tudnak lenni. Meg a jóhoz,könnyen hozzá tudnak szokni. :))Persze,hogy ha kiveszed egyből becsukja a szemét. Anya ölébe milyen jó lenni.:)

2008. ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az első kettőnél még kb 6 hetesen hagytam, hogy sírjon picit, ha leteszem este, akkor ők már átaludták az éjszakát. A harmadiknál én is ringattam, gondolva, hogy hadd járjon egy kis kényeztetés nekem is, több baba úgysem lesz, hát jól meg is jártam. Most egy éves, és még mindig csak kézben, ringatva tud elaludni :( És csak akkor, ha már álmos este, ez lehet 9 óra, de fél 12 is. Előbb nem megy, és a tesók miatt már sírni hagyni sem tudom.
2008. ápr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

nálunk ugyan ez volt a hejzet.Bár én nem hagyom sírni.

próbáltam,de nem jött be.este most úgy alszik el:leszedtem a kiságy eggyik rácsá´t,összehúztam a nagy ággyal,kapott egy vékony nagy pa´rna´t,e´s alszik mint a kisangyal.Próba´ld meg.nem veszítesz vele.Déluta´n állt a baba kocsiban alszik 3 óra´t,többet nem is igazán.

kicsit hagyhatod sírni,de menj be hozzá 5 percenként,add neki oda a cumiját,simogasd meg,maradj vele egy kicsit,és menj ki.

Ha gondolod i´rj,hogy mi sikerült.

Az én lányom is 11 hetes.

2008. ápr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mi bölcsőben altatjuk, az ring sokáig, ez segít. cumi helyett kiujj a szájba ha valami gondja van, pl. pocifájás. Bár sokszor majd megszakad a szivem hogy nem veszem fel, csak az ágy mellett állva ringatom a bölcsőjét. De max 10 perc, és szundikál. 2 hetes babácskám 6-8 órákat alszik éjszaka.

Hajrá!

2008. ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A sirás nem jött be, nincs szivem, 5 perc után felvettem. Hiába vigasztalom az ágy mellől, simogatom, csak sir. A kiságya a miénk mellett van.
2008. ápr. 25. 16:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az elejétől kezdve az ágyában altatom,soha nem az ölemben.Altató verset mondok,meg éneklek,az eddig bejött.Most 9 hetes.A suttogó titkai 1 című könyvet ajánlom mindenkinek.
2008. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!