Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kezdtetek a babátokna...

Mikortól kezdtetek a babátoknak teát adni? Akár egy kicsit is. És melyik fajtát? Milyen teát?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Már pár hetesen a Mecsek Baby-val kezdtük a hasfájás miatt!

Aztán kb. 3 hónapos korától kapott Hipp-es gyümölcsteákat, most 5 hónaposan pedig csak a vizet issza meg!

2012. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kb. 4 hónapos volt az anyatejes babám. Akkor volt egy kis mennyiségi csappanás a tejben, de nem tudott cumiból inni, legalábbis úgy nézett ki, és rettegtem, mi lesz, ha a tápszerre kényszerülünk. Gondoltam, teával tanítgatom, hogy is kell inni belőle.

Mecsek bébi teát vettem.

Azóta 8,5 hónapos, szerencsére még csak pár hete lett tápszeres, és azóta is szorgosan itatom, általában vízzel, de nem sokat iszik.

2012. máj. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Van ez a babmosoly tea, köménymagos. Adhatom neki? 17-én lesz 1 hónapos.Sokat csuklik és ezért is szeretnék neki néha adni egy picit. A forralt-hűtött vizet nem issza meg.
2012. máj. 11. 14:05
 4/13 anonim ***** válasza:

Anyatejes? Akkor csak tedd cicire és néhány korty után abbamarad a csuklás. Ha meg tápszeres szerintem elég neki a néhány korty forralt víz is.

Én adtam babamosoly teát, bár fél évesen és pocifájása lett tőle. Szóval én nem adnák neki olyant 1 hónaposan. Persze ez csak az én véleményem.

2012. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4. vagyok

Ja, bocs most olvasom csak hogy nem issza meg a vizet. Hát akkor marad a tea. Egyébként a HIPP-es teák között van olyan amit 1 hónapos kortól lehet adni.

2012. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha szopizik, akkor próbáld meg cicire rakni.

Az én kislányom is állandóan csuklott, de a védőnő+gyerekorvos azt mondta, hogy minket jobban zavar, mint őt, én a legtöbbször nem csináltam vele semmit. Abbahagyta, tényleg nem zavarta őt. A környezetem piszkált azzal, hogy adjak pl. citromlevet. Kb. 4-5 hónapos korában engedtem egy-két alkalommal, csak egy kortyot kapott, de az tényleg elmulasztotta azonnal! A tiéd viszont olyan picike, ehhez semmiképpen se folyamodj.

2012. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

védőnőm sima limonádét ajánlott friss citrommal a nagy melegbe enyhén cukrozva vagy csak citromos víz

nagyon szereti

2012. máj. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
még anyatejes, de úgy veszem észre, nem sokáig, mert egyre kevesebb tejem van :( nemtudom akkor merjek e neki adni teát.
2012. máj. 11. 15:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Én lányom is rengeteget csuklott, de én sem tettem vele semmit. Még most 7.5 hónaposan is napi min. egyszer csuklik.
2012. máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
vizet mondott a védőnő, de nem issza
2012. máj. 12. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!