Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tanitsam meg 3 hónapos...

Hogyan tanitsam meg 3 hónapos fiamat, hogy szeressen hason feküdni?

Figyelt kérdés
Az orvos azt javasolta, hogy az átfordulás miatt mostmár legyen gyakran hason, hogy erősödjön, de utálja! Amint lerakom hason (hacsak nem aludni), üvölt, kábé 10 másodpercet bir ki csak... Pedig a fejét amúgy tudja tartani, de úgy feldühödik, hogy nem tud megfordulni, hogy kapásból feladja...
2009. jún. 26. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is utálta 3 hónaposan. Aztán egyszer arra ébredtem reggel, hogy hason fekszik. Átfordult. Akkor volt 4 hónapos. 5 hós korában vissza is tudott fordulni és nagyon szeret hason lenni. Pedig 3 hósan tényleg 1-2 percet ha elmaradt, az is sok volt...Úgyhogy kitartás! Csak ki kell várni.
2009. jún. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam kb. ilyen idősen kezdett hason szeretni.Addig ő is útálta. Sűrűn úgy tettem,és egyszer csak tetszett neki.
2009. jún. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell tanítani, majd rájön, ne aggódj! Az én fiam is utált hason lenni, még aludni sem aludt hason, mikor megtanult hasra fordulni, kiabált, vissza kellett fordítani. 6 hósan tanult meg hasról is visszafordulni, azóta viszont szinte állandóan hason van. Ha hasra teszed esetleg lehet neki játékokat mutogatni, felkelteni az érdeklődését, szórakoztatni. Bár nálunk ez is csak néhány percig használt, utána kiabálás, sírás. Dokinéni, védőnő szerint hason nem látja úgy a világot, ezért nem szeretnek hason lenni. Szóval nyugi, nem lesz semmi baja a babádnak!
2009. jún. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok, megnyugtattatok!!
2009. jún. 26. 09:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez, feletted valaki kérdezett is hasonlót oda is leírtam. Nem hittem el, hogy valaha hason akar majd lenni most meg nyűglődik, hogy segítsek neki ha nem sikerül neki teljesen átfordulni.

4,5 hós anyuka

2009. jún. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Majd megszereti.

A 3,5 hónapos lányom 2 hete hasra fordul, azóta már nem utálja annyira.

2009. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!