Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónap körüli kisgyermeked...

15 hónap körüli kisgyermeked kb mennyi időt játszik egy nap egyedül?

Figyelt kérdés

Te mennyit és miket játszol vele?

Kislányomnál változó, van, hogy elvan magában egy jó fél órát (napjában 2-3x is akár), vagy csak jön-megy utánam, és nézi, hol tud rendetlenkedni :o)

A legjobban hancúrozni szeret. Ezen kívül sokszor nézi az állatokat (madarka, kutyák-macskák) az utcán, felfedez. Sokat labdázunk, nézünk különféle tárgyakat, elmondjuk mi micsoda. Kukuccsolunk, bújócskázunk. Ezek a nagy kedvencek. Formabedobó és könyvek nem érdeklik még, inkább rohan.



2012. máj. 14. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, mi mostanában főként gyurmázni szoktunk (só-liszt gyurma), nagyon szereti csípkedni, gyúrni, szétszedni, zsírkrétázni is szeret, babákat, macikat etetni, mesekönyvet lapozgatni, labdázni. De főként mellettem van, ha a konyhában vagyok, akkor ő is hozza a kis lábas szettjét és együtt főzünk, közben tudom tanítgatni is, hogy mi micsoda, hogy pucoljuk a krumplit és hasonlók. Túl sokáig semmi nem köti le a figyelmét még és teljesen egyedül még rövid ideig van el egyedül, viszont ha mellette vagyok, akár csak beülök hozzá a szobájába, akkor tesz-vesz.
2012. máj. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Általában délelőtt jobban elvan egyedül. Megreggelizünk, utána én nekiállok összerakni a konyhát, mosogatok, elkészítem az ebédet. Ilyenkor ő elvan a szobájában, néha kijön, megnézi, végeztem-e, aztán megy vissza. Ez olyan fél-1 óra. Utána vagy boltba megyünk, vagy ki az udvarra. Kint totál elvan nélkülem, én csak kísérgetem ide-oda. :D

Délután, amikor felkel, akkor is ki szoktunk menni, kint vagyunk vacsoráig.

Vacsi és fürdés között viszont már folyamatosan játszom vele. Olvasunk, könyvet lapozunk, építünk, babázunk.

Ma mondjuk nincs az a verőfényes idő, így korábban bejöttünk. Szintén olvastunk, meg rajzoltunk kicsit. A formabedobót szereti, azt minden nap előveszi egy időre. :)

2012. máj. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!