Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma kapta meg a babám a három...

Ma kapta meg a babám a három hós oltást és 8 kor 37,7 most 9 kor 37,9 a testhője végbélben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Végbélben mértem így 0,5 is ha lejön 37 feleltt van! Aggódom, de nem adtam még kúpot, 38 alatt nem javallt. Tuti a védőoltástól van, a kedve jó. Még nem igazán akar aludni.:)

Segítsetek!Mit csinálja adjak kúpot lefekvés előtt?


2008. ápr. 22. 22:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi egy óra csúszással vannak az időpontok, most 10 kor volt 37,9.
2008. ápr. 22. 22:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Add be!! Nekem azt mondta mindig a doki, hogy ha hőemelkedése van oltás után este, éjszakára adjak neki. Ez nem vírus aminek jót tesz a láz. Baja nem lesz tőle, viszont nem az éjszaka közepén kell lázat csillapítani!!

:o)

2008. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is add nyugodtan be!Mi is pontosan tegnap kaptuk meg a szurit és nálunk is volt láz estére én beadtam a kúpot és végig aludta az éjszakát!szép álmokat!:-)
2008. ápr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták, hogy akkor is be lehet adni a kúpot oltás után este, ha nem lázas, megelőzésképpen, illetve hogy nyugodtabban aludjon.
2008. ápr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi csajok! Végül nem adtam neki kúpot, de óránként figyeltem!Legközelebb inkább adok neki, ha tényleg lehet megelőzésre is. Nem lett magasabb a láza, 11-re már csak 37 volt.

Mégegyszer köszi a gyorsaságot.

2008. ápr. 23. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!