Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom kb egy hete kevesebb...

Kislányom kb egy hete kevesebbet eszik mint eddig! Ez normális? Minden babánál van ilyen? 6-án lesz 4 hónapos, és csak 80-125 milli tápszert eszik! Eddig meg megette a 150-200 körül!

Figyelt kérdés
2008. ápr. 24. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én babám lassan 3 hónapos, de gőzöm sincs mennyit eszik. Komolyan...

Kaki, pisi, közérzet rendben, akkor meg mindegy. Hidd el, tudják ők, mire van igényük.

2008. ápr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Közérzete, jókedve, alvása rendben van-e? Ezeket is jó lenne tudni ahhoz, hogy minden rendben van-e.
2008. ápr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak annyiról lehet szó hogy megváltozott az igénye.

Persze ahhoz hogy válaszolni tudjunk több tényezőt is ismerni kéne.

Mindenesetre az én kisfiam 4 hónaposan 200ml körül evett(tápot).

2008. ápr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én lányom ennyit szopizik 3,5 hónaposan... mikor milyen kedve van! Persze volt, hogy 2dl is lecsúszott neki. Pisi mindig van, kaka naponta 1, és nevetős alvós baba!
2008. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!