Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Székesfehérváron hol lehet...

Székesfehérváron hol lehet olcsón textil pelust venni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 24. 09:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és max hány db. kell belőle! Köszi:31.hetes kismami
2008. ápr. 24. 09:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!hol lehet olcsó textil pelust venni?lényegében mindebhol ugyanannyi!10db-os 2500ft kb.!Én ugy csináltam hogy bementem a méteráru boltba vettem textil pelenka anyagot 4m-t amiből 15 pelus jött ki 2000ft-ból!és megvartam!sokkal jobb az anyaga,jobban bírja a mosást,vasalást!Mennyi kell belöle?hát nekem vagy 30db van folyton kevés!:-)Remélem tudtam segíteni!:-)ha valamilyen kérdésed még van nyugodtan kérdezz szívesen segítek!:-)Szép baba várást!4hónapos kisfiú anyukája!
2008. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És hogy varrtad meg? Csak a széleit visszavartad egy picit?
2008. ápr. 24. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!lemértem a boltban vásárolt pelus méretét(ha jól emlékszem 80x80cm)azóta nem volt idöm lemérni!:-D,kiszabtam és a széleit visszahajtva varrógéppel megvarrtam!:-)Minden jót!hó a érdekel tudok egy klassz,olcsó eldobható pelenka boltot!egész jó áron és minöségben vannak pelusok!:-)ajánlom még az eldobhaztó pelenkázó alátet!nálunk nagyon bevált!lehet DM-ben és Rosmann-ban is venni!minden jót!
2008. ápr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem nem tudtak méteráru boltban textilpelenka anyagot adni, csak flanelt. pontosan milyet kell kérni? bp-en tud valaki ilyet?
2008. dec. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!