Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet tenyér/talp...

Mivel lehet tenyér/talp lenyomatot venni újszülöttről?

Figyelt kérdés
Szeretném eltenni emlékbe. Lehet vizfestéket használni? vagy inkább valami ehetőt? mondjuk cékla lé/meggylé
2012. máj. 25. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Én az egészben héjastól megfőzött céklának a levét kifacsartam és összekevertem lisztel hogy festék állagú legyen.Nagyon szuper lett és nem is árt a picinek.Dajka vagyok innen az ötlet, de lehet kakaó+liszt+víz,csak ez barna lesz esetleg még olyat is hallottam hogy rúzzsal csinálta valaki nekem a cékla bejött nagyon.:)
2012. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vízfestéket használhatsz, de ha 3D-st akarsz csinálni, szerezz fogászati lenyomat anyagot, és azt gipsszel öntsd ki. Fújd le arany festékkel, és tedd egy képkeretbe.
2012. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 3d-st úgy csináltam, hogy só liszt gyurmába nyomtuk a kis kezét és talpát, majd azt modell gipsszel kiöntöttem.
2012. máj. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kíváncsicska ***** válasza:
Na a kórházban csináltak nálunk Megérkeztem értesítőt láblenyomattal.Tudod mivel kenték be? TINTA.MInt ami a bélyegzőkben van.Győzték lesikálni róla.Amúgy a www.minimano oldalon tudsz ilyen láblenyomat készítő szettet rendelni.
2012. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok én nem mertem volna kislányom kezét belenyomni vízfestékbe,még a fürdetőtől is kipattogott újszülöttként nem hogy attól nekik még nagyon nincs felkészülve a kis bőrük erre.
2012. máj. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ilyen a céklás:

[link]

2012. máj. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nem is tudtam, hogy a cékla ilzen bevált dolog, nekem csak úgy eszembe jutott. igen, én is sólisztgyurmát szeretnék használni, ez az asranyspré jó ötlet, biztosan nagyon szép lehet egy arany képkeretben.
2012. máj. 25. 23:12
 8/10 xStefix ***** válasza:
2012. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
sóliszt gyurma formába lehet gipszet önteni? úgy értem utána lejön róla a forma? vagy le kell törni? egyáltalán le leht törni, hogy a gipsz ne törjön?
2012. máj. 26. 11:20
 10/10 anonim válasza:
Én olyat is láttam már, hogy babaolaj után fahéjba teszik a praclikat, és úgy a papírra.
2012. máj. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!