Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Most mit csináljak,...

SOS! Most mit csináljak, Lehet baja?

Figyelt kérdés
Amíg elmentem wcre kisfiam kinyitotta a gyerekzárat és kilopott 1 villanykörtét.Semmit nem hallottam,de mire kijöttem jön és mutatja a kezét és tele volt üvegszilánkokkal.És a földön láttam,hogy eltörte és tele volt apró üvegdarabokkal.Gyorsan megnéztem a kezét,nem vágta el és kívülről semmi jel nem mutat arra,hogy megvágta volna magát,de mondjuk mi van,ha lenyelt egy kis darabot.2 éves.Kérlek ne hurrogjatok le.Köszönöm előre is.
2012. máj. 26. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy hurrogunk.Ha hajlamos a gyerkőc mindent megkostolni,vigyétek be az ügyeletes dokihoz,vagy hívd fel a sajátodat és kérdezd meg menjetek vagy figyelgesd-e és mit nézzél rajta.Ezt mindenképp tanácsos megtenni.Sajnos az üveg vág,ha lenyelte úgy,hogy akkor nem vérzett a szája a beleket vághatja.
2012. máj. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gyermekügyeletet hívd fel, ott elmondják, hogy mit tegyél.
2012. máj. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért egy üvegszilánkot nem olyan könnyű ám lenyelni, hogy ne venné észre az ember. Mossál fel, hogy ne találjatok több szilánkot és tedd magasabbra az ilyen dolgokat.
2012. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!