Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan látom hogy barnul-e be...

Honnan látom hogy barnul-e be a babám szeme, és mikor?

Figyelt kérdés

2012. máj. 26. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
5. hónapos koráig színt változtat persze lassan 5.-hónaptól csak világosodik vagy sötétedik picit szóval nem drasztikusan én is vártam mikor barnul be és 6-hónapos volt mikor a doki mondta már soha nem fog így kék szemű maradt párom családjában van 1-kékszemű és ő a második így az egész családban :D
2012. máj. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy még változhat. Kislányom 15 hós lesz és folyton figyelem a szeme színét, várom már h barna legyen, de még mindig semmi. Anyósomnak van kék szeme, de az övé égszínkék, nagyon világos. Babámé szinte még mindig olyan, mint a születésekor. Szürkéskék. Senkinek nincs ilyen színű szeme, mert mindenki barna, de egyébként gyönyörű, családban különleges, senki nem akarja h bebarnuljon, csak én :))
2012. máj. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. A kisfiamnak 6-7 hetes korában kezdett barnulni a szeme és aztán barna is maradt. Hatalmas barna szemei vannak, 5 éves!
2012. máj. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az én babám szürkés kék szemmel született de úgy látom hogy a pupilla körül világosodik.Édesapámnak zöld apósomnak kék nekem sötét páromnak világos barna a gyerekeknek is világos és sötét barna.Kíváncsi vagyok milyen lesz a szeme.
2012. máj. 26. 12:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 2 hónapos. Néhány hete kezdett barnulni a szeme. Már egyértelmű barna.
2012. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a testvéremnek kb. 12-14 éves korában lett a szürkéskék szeméből inkább olyan barnás-zöldes. A szőke haja is akkor változott világosbarnára. így is nagyon különleges és szép szeme van,de ezek szerint változhat később is.
2012. máj. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utolsóval értek egyet. A lányomnak kék szeme volt kb 13éves koráig, utána zöld lett. Olyan igazán szép zöld. Meg is maradt neki. Most a kicsinek bounty kékszeme van, szeretném, ha bezöldülne, figyelgetem nagyon, de még semmi. Apának igazán zöld, nekem kék szemem van, tehát bármi lehet még.
2012. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!