Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek csak az a jó...

Szerintetek csak az a jó szülő, aki megveszi a gyerekének a Thomasos, Verdás ruhákat és a Nike, Adidas cipőt?

Figyelt kérdés
A napokban ezt mondta nekem egy anyuka, hogy ő igenis megveszi neki a mutatós darabokat (Verda, Thomas) és ehhez csak a márkás cipők dukálnak...Én ezen kiakadtam. Ti hogy gondoljátok?
2012. máj. 28. 10:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
nem csak az a jo szulo termeszetesen, de attol meg lehet az. es forditva is igaz. az is lehet rossz szulo, aki turibol oltoztet....
2012. máj. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Ő megveszi. Gondolom megteheti. Hogy jön ebből az, hogy aki nem veszi meg rossz anya?
2012. máj. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Ha van rá pénze hát egészségére! Nekem konkrétan lenne rá, és ha le van árazva a hello kitty akkor én is megveszem. De van turis ruhája is. én ezen nem akadok ki, valaki a márkás cuccokra esküszik, én nem. nekem jó a kínai is, hiszen nagyon gyorsan kinövik a gyerekek a ruhákat, cipőket. ha nagyobb lesz olyan 14-15 akkor megveszem neki a márkásat mert tudja használni jó ideig.
2012. máj. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is megveszem neki a márkásat is, de a turisat is.

Ez mit számít?

2012. máj. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Ettől még nem jó szülő, max divatmániás.
2012. máj. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

"ő igenis megveszi neki a mutatós darabokat (Verda, Thomas) és ehhez csak a márkás cipők dukálnak...Én ezen kiakadtam. "


de nem azt mondta, hogy ő ettől jó szülő, nem??????

megveszi, mert megteheti, az tetszik neki. Mi ezzel a baj?

Én is megveszem, mert tetszik, de azért, mert különbnek tartom magam másnál, egyszerűen tetszenek ezek a ruhák.

Nem értem, hogy miért akadsz ki ezen.

Semmi, de semmi rosszat nem mondott, amit leírtál, nekem ebből semmi nem jön le, csak max. hogy irigyled és kisebbrendűségi érzésed van.

2012. máj. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

6. vagyok.

de nem azért, mert különbnek tartom magamat. Ezt akartam írni.

2012. máj. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól függ a jó szülőség, hogy mit veszel meg a gyereknek hanem, hogy mennyit foglalkozol vele. Ettől függetlenül én is megveszem a gyereknek a verdás, Thomasos ruhákat, a Nike cipőt. Nem azért mert ettől jobb szülő leszek hanem azért mert nekem tetszik, a gyereknek tetszik, pénzem van rá, így nincs miért megtagadjam tőle.
2012. máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Mi ezzel a baj???? Cipőben szerintem sem szavad sporolni,es a kinait megvenni! Inkabb legyen dragabb,markasabb! Csak a baba gerince,jarasa,tartasa mulik rajta!

Nem ertem ezzel mi a problemad!

Van aki jobban megteheti,van aki kevesbe! Ettol meg nem jo vagy rossz szulo!

2012. máj. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Abszolút nem ettől függ,hogy jó szülő-e!!!Mert mit kezd az a kisgyermek a Verdás+Nike cuccaival,ha nem foglalkoznak vele,nincs játék,móka,kacagás?Vagy éppen babysitterre van rásózva és csak hébe-hóba látja a szüleit???A gyerkőc sokkal jobban értékeli,ha törődnek vele,mint azt,hogy milyen ruhákban járatják.Ez a szülőt minősíti.
2012. máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!