Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek sírós "hasfájós típusú"...

Akinek sírós "hasfájós típusú" babája volt az első 3-4 hónapban és szinte az egyik napról a másikra elmúlt a sírás/hasfájás az hogyan zajlott le pontosan? Mármint egyik reggel felkelt és már nem volt sírós csak vigyorgott?

Figyelt kérdés

Én ezt nehezen tudom elképzelni. Sajnos az enyém most múlt 3 hónapos de még mindig egész nap sír.

Olyan írjon akinek tényleg elmúlt a sírás, mert már el sem hiszem hogy van ilyen tényleg hogy egycsapásra elmúlik!


2012. máj. 28. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát azért nem teljesen múlt el azonnal, hanem mindennap csökkent a hasfájása egy kicsit, míg nem azon kaptam magam hogy egész nap el van és nem sír. Kitartás, nálunk 3 hónapig tartott.:)
2012. máj. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát a mi kislányunk 8 hetes koráig ordított,de mindig csak fürdetés után kezdte. Persze napközben is sírt,de nem egész nap,nálunk nem volt ennyire vészes. Sírva ringattuk apával felváltva álomba. 9. héttől megváltozott minden,azalatt az 1 hét alatt maradt el a hasfájás,és onnantól átalussza az éjszakát.
2012. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy vettem észre, hogy miután az éjszakai ciciztetésből visszafektettem, nem kezdett el forgolódni meg nyávogni, ahogy addig a hasa miatt. Majdnem 4 hónapos volt.
2012. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam nem soká tölti a 4. hónapot és nála is kb. 3 hónapos korára múlt el.De nem egyik pillanatról a másikra.Fokozatosan.Onnan vettük észre,hogy ritkábban kapott BioGaia cseppeket (én ezt használtam,egy csodaszer!!!)és nem viselte meg.Aztán kb. 1-1,5 hét múlva teljesen abba hagytuk az adását és minden rendben volt.Ha most ordít,az már csak hiszti,teljesen másképpen sír és nem gubózik össze szegényke a pocakfájása miatt.Hidd el,nálunk igazi hasfájás volt,nem enyhe típusú.Én majd' megzavarodtam a gyerekkel,annyit ordított (és soha nem fáradt el benne) :(.

Csak azt tudom mondani:KITARTÁS!!! :(

2012. máj. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnál 8 hetes korában múlt el egyik napról a másikra. Előző éjjel még keltünk a pocak miatt, aztán másnap reggel 9-kor ébredtem. Ránéztem az órára, és rohantam a kiságyhoz, hogy mi történhetett, él-e még... Békésen szundított. :)
2012. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem múlt el rögtön. Fokozatos volt, de gyors. Kb. 1 hét. Minden nap egyre kevesebbszer sírt.
2012. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!