Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lanyom meg csak 19 honapos...

A lanyom meg csak 19 honapos lesz, amikor megszuletik a kishuga. A korhazban, ahol szulni fogok csak napi egy ora a latogatasi ido! Ugye nem lesz baj, hogy 3-4 napig csak ilyen keveset fog latni?

Figyelt kérdés

Az apjaval nagyon jo es szoros a kapcsolata es anyosomekat is szereti, megis mostanaban egyre anyasabb, van, hogy csak az en olembe hajlando ulni. Olyan picike meg... Kicsit aggodom! Ha van valaki aki kis korkulonbseggel szult, megosztana a tapasztalatait ez ugyben? Meg egy kis biztatas is jol jonne... Koszi!

29 hkm


2012. máj. 28. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Túl fogja élni, sőt, nem tud veled majd bent mit kezdeni. A fiam teljesen kerge volt(19hónaposan), mikor látogatni behozta az apja, inkább nem is hozta be a kicsit. Próbálta a húgát nyúzni, rohangált, engem le se:(:D

Nekem rossz volt, a fiamnak fel sem tűnt, hogy nem vagyok.

Ne aggódj ezen, gyorsan elmegy az az idő.

Otthon meg pótoljátok, keressetek csak magatoknak időt. Pl amíg apjuk otthon, addig csak te meg a nagylány menjetek el sétálni(ha csak a boltig meg vissza már jó), a pici addig alszik, vagy nem:)

2012. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

21 hónap van a lányom és az ikerfiaim között, lányom is anyás lett a vége felé, de semmi gond nem volt. Jöttek látogatni, soha nem sírt, jól éreztem magát, mindig más volt vele itthon akkor, este meg apával voltak. 11 naposan jöttünk haza a fiúkkal, hát ha még egy napot maradunk, lehet eltörik a mécses, akkor már nagyon hiányolt, de addig pont kibírta.

3-4 nap gyorsan elmegy, ne aggódj, nem lesz semmi gond vele!

2012. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Fiaim közt 22 hónap van. Amíg bent voltam a kórházban, jöttek anyuékkal vagy az apjával látogatni. Semmi baj nem volt, nem sírt utánam. Amikor azonban haza mentünk, teljesen kiborult és nem jött oda hozzám. Szinte haragudott, hogy napokra otthagytam. Nagyon furcsán viselkedett, de 2-3 nap múlva már semmi baj nem volt. Amennyit csak tudtam vele foglalkoztam, amíg a kicsi aludt, csak ővele törődtem. Így gyorsan helyre rázódott a kis lelke. Most újra kismama vagyok és ő 5 éves, az öccse meg 3. Augusztusban szülök és nem tudom most mi lesz velük:-(. Majd kiderül.. 29 hkm.
2012. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat mindenkinek! Akkor probalok megnyugodni:-)

Utolso, en is augusztusban szulok... Remelem neked is minden rendben megy majd! Minden jokat!

2012. máj. 31. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!