Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden étkezésnél adjak a...

Minden étkezésnél adjak a gyümölcsbe kekszet vagy csak elég egyszer? 6 hónapos a babám most akarom a glutént bevezetni. Babakeksszel jó? Vagy még gabonás tejpépre gondoltam?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy úgy kéne bevezetni a glutént, hogy kekszet teszel a gyümölcsbe. Nekem kifejezetten ellenezte a védőnő. A gyümölcsöt egye meg szépen magában, és ne szokja meg, hogy keverjük mással. A gabonás tejpép, tejbegríz sokkal jobb ötlet. A kekszet én 2 éves korig hanyagoltam, akkor meg már nem tudtuk kikerülni, mert úgyis látta mindenhol.
2012. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is most vezettem be a fiamnál,ő is 6 hós,nekem a védőnőm azt mondta babakekszet adjak neki,napi felet,vagy két naponta egy egészet gyümölcsbe keverve.

Még azt is mondta,hogy 1 éves koráig mindig csak fél keksz.

Azóta mindennap így adom neki,szereti is.

De úgy látszik hogy a védőnők sem egyformán oktatják az anyukákat,ezt már többször észrevettem.

2012. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egy nap csak 1* adj, ugy, ahogy a masodik is irta.
2012. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!