Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti hagyjátok éjszakár...

Anyukák! Ti hagyjátok éjszakára a babátokat cumival a szájába elaludni, vagy mielőtt lefekszetek kiveszitek a szájából?

Figyelt kérdés

Védőnőm azt mondja nem szabad cumival a szájába elaltatni,napközbe mikor mi fent vagyunk igen,de éjszaka nem.

6 hós a kisfiam,éjszakát jóformán átaludja,néha felkel,olyankor a cumiját a szájába adom és pár másodpercen belül elalszik.

Ha kiveszem a szájából felébred,arra meg az éjszaka közepén nem várhatok,hogy mikor köpi ki,mert néha pár perc,néha 3 óra...

Ti hogy csináljátok?Mi erről a véleményetek?


2012. máj. 28. 19:31
1 2
 1/14 Kerria ***** válasza:

vele alszik el, aztán kiesik neki, mire bemegyek ismét cumi a szájában, szerencsére csak alváshoz használja (nappal is, ha ingerültebb, ezzel megnyugszik)


6 hós kislány anyukája

2012. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

fiam csak alváshoz használja,volt amikor reggelig a szájában volt,én soha nem vettem ki a szájából,és nem is volt ebből probléma!

17hós

2012. máj. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért nem szabad? Ilyen hülyeséget még nem is hallottam. Ha elég mélyen alszik, ellazulnak az izmai, és úgyis kiesik a szájából. Eszembe sem jutott volna kivenni, naná, hogy felébred rá.
2012. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én se vettem kis soha a szájából, 13 hónapos és nem volt soha semmi gond. :)
2012. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem veszem ki, magától kiköpi.
2012. máj. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nagy cumis a harmadik babám. Sose jutott eszembe még ez hogy kiveszegessem a szájából éjjel...

Egyébként is 3 óránként ébred szopizni, olyankor már közelébe sincs a cumi szóval úgy van ahogy előttem írták, ha elég mélyen bealudt ki is esik neki.

Főleg hogy mióta megtanult forogni, csak hason hajlandó aludni. 7 hónapos.

2012. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ostobaság kivenni.Mi baja lesz???Az én 3 hónapos fiam mindig azzal alszik el.Van hogy kiesik neki,de van hogy végig a szájában van amíg alszik.Az a lényeg,hogy nyugodtan aludjon és ha az neki kell hozzá,akkor legyen.Ezek a védőnők tiszta hülyék;azt hittem csak nálunk vannak ilyenek. :(
2012. máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Cumizással kapcsolatban: egy babafüzetben olvastam, h a csecsemőhalál kockázatát csökkentheti a cumizás. Nekem a nagyobbik gyerkőc volt nagy cumis, de nem vettem ki soha a szájából,főleg nem alváskor, szerintem is butaság.
2012. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Biztos nem jó a fogainak, ha sokat van a szájában, de a piciknek még nincsenek fogai. Az én gyerekeim 1 éves korukra bőven leszoktak róla (előtte is csak alváshoz kaptak). Szépek a fogaik.
2012. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én kiszedtem :) Nem tudom, hogy miért. Szerintem, ennek köszönhető, hogy 5 hónapos korában már egyáltalán nem kellett a cumi az elalvásokhoz sem.
2012. máj. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!