Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gond, ha a majdnem 8 hónapos...

Gond, ha a majdnem 8 hónapos babám még nem ül?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy addig nem szabad ültetni, ameddig nem ül fel magától. A férjem meg már idegesít, hogy milyen gáz, hogy a mi gyerekünk csak fekszik a földön.

2012. máj. 28. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat: az enyém sem ül még - 9 hónapos.

Próbálkozik: felhúzza magát az ölemben szopi után, döntve az etetőszékből is előrehúzza magát, a babakocsiban is kezdi felhúzni a testét. A kúszás mellett - amit teljesen tökélyre fejlesztett - elkezdte magát felhúzni a bútorokon hasalásból. Szóval ezeket csinálja, de ülés...

AZ ölünkben - megtámasztva - persze imád ücsörögni, de én sem erőltetem: orvos is mondta, én is olvastam.

2012. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Gondolom mászásból ül majd ki vagy állásból le. De egyébként azért már megtámasztva ültethetitek (pl. ölben, babakocsiban), de csak kevés ideig.
2012. máj. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ölben és babakocsiban ül, de direkt a földre nem ültetem, hogy akkor most ülj.
2012. máj. 28. 22:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Én lánykám sem ült még fel magától, sőt nem is mászik, még csak most próbál kúszni. ( 8 hónapos volt hétvégén)

Ölben, babkocsiban, etetőszékben nagyon szépen felhúzza magát és tartja, de én sem ültetem direkt, bár elég nehéz vizszintbe rakni az ölemben, mert mindig ülni akar.

2012. máj. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lányom 9.5 hónaposan ült fel először. Nincs gond a babáddal.
2012. máj. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!