Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónaposnak adhatok mangót...

9 hónaposnak adhatok mangót más gyümölccsel pürésítve?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:

èn kisbabáknak déli gyümölcsöt csak biot adnék. habár most mindenhol mangó idény van, mert a trópusi országokban május a mangó szezon, de azért kitudja mivel kezelik míg ide ér.

Amúgy lehetne mangót, söt az olyan mint a barack.


Mi voltunk trópusi országban májusban, és Németországban is sokszor veszünk mangót, de szerintem az ide érkezetteket kezelik valamivel.

2012. máj. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már adtam 8 hónaposomnak és szerette, igaz csak szeleteket vágtam s a kezébe adtam, kiszívta a levét és annyi, nem pürésítettem.
2012. máj. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem a déli gyümölcsökkel kapcsolatos problémát, de akkor a többi is problémás lehet. Azért gondolom 2 evőkanálnyit ehet... köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 29. 09:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jól megmosod, nem lesz semmi baja. Nem értem ezt a túlzott féltést...van egy ismerősünk, mindent fertőtlenített a gyereknek, ami csak a kezébe került...hát meg is lett az eredménye, most 4 éves, és állandóan beteg. A másik ismerősünk, ő már 20 éves, de ő is egész gyerekkorába, meg még most is folyton mindent nyavalyát elkap, ő se játszhatott a játszótéren, mert "bacis minden". Aztán az egész gyerekkorát betegségben töltötte, sokat hiányzott az iskolából, mostanában is mindig beteg, az orvos is megmondta, hogy gyenge az immunrendszere. Az anyja is ilyen volt, az óvodából úgy jött haza, hogy a vasalt zsebkendő se volt gyűrött a zsebébe...szóval nem szabad ennyire félteni a gyereket, mert aztán lehet vele kínlódni, hogy állandóan beteg lesz.
2012. máj. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
már 4hós is ehet gyümit
2012. máj. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!