Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám nem régen tanult meg...

Babám nem régen tanult meg ülni. Ha ül a kádban látok a popsikáján lesz két vonal. Ugye nem gond?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudo ezt jöl elmagyarázni olyan mint a lábán a redők.
2012. máj. 29. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosan nem értem, amit írsz, de ha a combja redős, akkor az azért van, mert husis a lába (mint a legtöbb babának), és lehet a popsija is kis husis. Ezzel sok baj nincs.
2012. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól van, hogy kicsit felgyűrődik a hús. Neked is olyan, csak Te nem látod :)
2012. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most olvastam vissza, sikerült egybe leírnom a 2 gondolatmenetemet, bocsánat. Lehet tényleg a husikája miatt van. Mikor csupin leül a popsi bőrén keletkezik egy egy redő, kézzel is jól érezhe ő. Nekem nincs ilyen. Megnéztem.
2012. máj. 29. 15:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy neked nincs, mivel nincs babahájad :) Majd ha annyi idős lesz, mint te, neki sem lesz. Ettől az ég világon semmi baja nem lesz. Gratulálok a babádhoz :)
2012. máj. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Megijedtem, mert ugye a redők a combon bajt is jelezhetnek.

Akkor is megijedtem mikor azt írta itt az egyik kommentelő, hogy nekem is van.

Nagyon szépen köszönöm mégegyszer.

2012. máj. 29. 18:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Én írtam a redőt :) Szerintem ha meztelenül beülünk a kádba, nekünk is felgyűrődhet, majd megtapogatom :) A baba combján a redő akkor mutat bajt, ha az egyiken több van.
2012. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Snapette ***** válasza:

Olyasmi mint ez?


[link]

2012. máj. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!