Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Start kártyáról információ?...

Start kártyáról információ? Hogy vehető igénybe, ha vissza akarok menni dolgozni?

Figyelt kérdés

16 hónapos lassan a kislányom. Nemsoká szeretnék visszamenni dolgozni. Olvastam a start-kártyáról, azon belül a Bónusz kártya részről, mi szerint járna támogatás a munkáltatónak az adózáshoz. Ez csak annak a kismamának vehető igénybe, aki új munkahelyre megy dolgozni? A törvény szövegéből ez nekem nem egyértelmű :o(

Van, aki igénybe vette? Annál hogy volt?


2012. máj. 29. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, akkor érvényesíthető, ha új munkahelyre állsz be dolgozni, és jelenleg regisztrált munkanélküli vagy. A NAV-tól kell megigényelni, amikor már megírják a munkaszerződésedet, és a munkaszerződéssel el kell menni a munkaügyi hivatalba. De mindenképpen igényeld meg mielőtt dolgozni kezdenél, mert ha akár 1 napot is dolgozol, és utána igényeled, akkor már nem fog járni.
2012. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pont ma vettem igénybe, úgy, hogy új mhelyre megyek. A réginél, ha oda mész vissza, abban nem vagyok biztos.
2012. máj. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja! (kettes vagyok) én GYES-ről megyek új mhelyre dolgozni, lényeg, hogy a GYES - GYED megszüntetésétől számítva ne teljen el egy év!
2012. máj. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak új munkahely esetén érvényes.
2012. máj. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:o(((((((((((((

hát ez hervasztó.

Még így is necces, hogy visszavesznek-e, és ha igen, nem küldenek-e el pár hónap után. Ez egy "plusz" lett volna. De hát ettől a kormánytól ne várjon az ember sokat....

Köszi a válaszokat!

2012. máj. 29. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!