Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5 hónapos babátoknak mit...

5,5 hónapos babátoknak mit kérnétek ajándékba?

Figyelt kérdés

Nagyszülők zaklatnak,hogy találjak ki valamit, de nem igazán tudom mit kellene neki kérni!

Sok mindene meg van! Valami értelmeset szeretnék, ami sokáig kitart. Ez lehet játék vagy bármi.

Ruhanemű nem nagyon kell!

Ti mit kérnétek?


2012. máj. 29. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
sport babakocsi, tricikli, kismotor vagy bébitaxi... ezeket még egy ideig nem tudja használni de majd sokáig jók lesznek :)
2012. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugráló babahinta,etetőszék,babaház ha lány...dömper amibe majd bele tud ülni ha fiú....babzsák fotel,nyári játékok:pl. medence,felfújható babaugráló kislabdákkal...Lehet most nem tudod használni,de nagyon hamar megnő úgyis..:)
2012. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

képes könyv, vagy mondókás könyv.

Játékba vannak fejlesztő játékok, pl. kutya ami számol meg énekel, vagy vannak ilyen figurás kockák, amik nem műanyagból készülnek, hanem anyagból!

Ami talán hasznos, az inkább ilyen szép pokróc, vagy ágynemű huzat.

Ezek jutnak eszembe!

Én is mindig nehezen találom ki mi legyen, mert mi is megveszünk neki mindent, de van, h kinézek valamit, és inkább nem veszem meg, hanem majd, ha jön valami alkalom akkor azt kérem! De pl. múltkor nagyon akart anyósom ajándékot venni, mondtam nem kell semmi, de ha ennyire akar, vegyen 1 csomag pelenkát! Hát jót nevetett és mondta, h érti a célzást és tényleg, csak akkor vesz, ha szülinap, névnap, vagy valami ünnep van! :)

2012. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérd el a pénz, mert ugy sem a megfelelo dolgot fogják neki megvenni.
2012. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon oldat van egy kereső, beírod az opciókat, nem, kor stb és kiadja a keresésnek megfelelő játékokat, én innét szoktam nézelődni ha semmi ötletem sincs.


[link]

2012. máj. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kösziii!

Na ezek közül biztos találok valamit!:))

2012. máj. 30. 04:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!