Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik Merckformint/Meforalt/Met...

Akik Merckformint/Meforalt/Metformint szedtek terhesség előtt?

Figyelt kérdés

Meddig szoptattatok? Mit szedtetek helyette addig? MErt ezt majd nem szedhetem szoptatás alatt. Dokival is beszélek, csak utoljára elfelejtettem megkérdezni. Pusztán érdeklődök most nálatok, hogy hogyan alakult a szülés után.

Köszönöm!


2012. máj. 29. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
20. héten hagytam abba és most kezdtem el szedni. 8 hónapos a lányom és még szoptatom. Úgy tudom szoptatás alatt is lehet használni
2012. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hűha, köszönöm. Én eddig úgy tudtam, nem lehet szoptatás alatt szedni, legalábbis a betegtájékoztatóban ez van. De akkor máshonnan közelítem majd meg a kérdéseimet a dokinál.

További szép napot!

2012. máj. 29. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy szoptatás alatt nem ajánlott szedni. A terhesség alatt szedtem, aztán 6. hónapig szoptattam és most újra szedem.
2012. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!