Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csepelen hol van esetleg...

Csepelen hol van esetleg akcióba tejpép?

Figyelt kérdés
Csepeli anyukák!!Van valahol jelenleg tejpép akció??
2012. máj. 29. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Dm-ben a MILUPA MOST 770 FT.
2012. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Annyit még hogy esetleg gyógyszertárban is kapható tejpép?Még csak most állunk neki így nem tudom.Ha igen milyen és mennyiért??

2012. máj. 30. 10:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok...igen kapható de csak akkor olcsóbb ha receptre iratod fel.Szerintem ha most kezditek akkor a Dm-ben vegyél egy Milupa natúrt vagy egy vaníliásat és ha bírja a babád akkor írass fel.Bár az én lányomnak attól volt hasfájása amit receptre vettünk.Viszont a vaníliásat imádja.Vagy most jutott eszembe a dokival fel tudsz íratni Sinlacot.Azt hiszem hogy 600 gr és 1300 körül van a patikában.Ellenben a Milupa csak 225 gr a Dm-ben.A Sinlacot pedig akkor is fogod tudni használni ha elkezded a hozzátáplálást mert amikor bevezetsz egy új kaját keverhetsz hozzá Sinlacot is és úgy laktatóbb.
2012. máj. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!