Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsit aggódom! Elvileg jön a...

Kicsit aggódom! Elvileg jön a foga, nyűgös, sír, mégis egész nap aludt?

Figyelt kérdés

Úgy tudom,ha jön a foguk, akkor nem tudnak aludni.

Az enyém ma jóval többet aludt (ennyit nem szokott), ha ébren volt meg nyűgösködött, sírt, alig evett!

Elkezdtem aggódni,hogy biztos a fogától van-e!


2012. máj. 29. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Lányom jó alvó, ha álmos, egyszerűen alszik fogzáskor is. Na, de mikor ébren van, és fogzik, akkor végig ordítja a fent töltött időt.

Tehát előfordulhat, hogy fogzás ellenére is jól alszik egy gyerek.


Persze, ha látsz rajta más tünetet is, akkor nézesd meg dokival.

2012. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a front okozza, ma az én fiam is egész nap aludt szinte. Most jön a 10. foga, bár ő emiatt nem szokott nyűglődni amúgy sem.
2012. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs min aggódni. A fogzás nem olyan dolog, aminek úgy kell történnie, mint ahogy a nagykönyvben meg van írva. A lányom is jól aludt fogzáskor. Amikor ébren volt, végig ordított, nem tudtam vele mit csinálni, de amikor elaludt, akkor sokkal többet aludt, mint amikor nem fogzott. Talán elfáradt az ordításban...
2012. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát akkor próbálom nem túlreagálni!:)

2012. máj. 30. 04:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!