Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bincivel kapcsolatos kérdés?

Bincivel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

A kisfiam 17 hónapos. 1 hónapja ismerkedünk a bilivel. Akkor nagyon tetszett neki, kétszer véletlenül bele pisilt. Most már ha ráültetem v. ha ő ráül, azonnal fel is kell és nem is akar visszaülni. Sír. Mi lehet a gond. Valamit rosszul csináltam? Most már nem is fog többet ráülni??

Segítsetek kérlek, mert most egy kicsit megrogytam.


2012. máj. 29. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Még nagyon kicsi, nem valószínű, hogy érett erre. Ne erőltesd. Lehet, hogy valami rossz történt vele a bilin, és emiatt fél tőle (pl. a lányom egyszer belekakilt, és egy kicsit nagyobbat koppant, megijedt, és többet nem ült a bilire, csak a WC-re szűkítővel).

Ha már érzi az ingert pisilés/kakilás előtt, akkor érett rá.

2012. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
binci... anyam. felnotteknek irsz, nem ovodasoknak.
2012. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem fikázni kell a kérdést!!!! Tanácsot várok!!
2012. máj. 30. 08:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azért kattintottam a kérdésre, mert nem tudtam mi az a "binci":))


Egyébként szerintem is kicsi még hozzá. Hagyd a fenébe, majd 2 éves kora körül vesd fel neki a dolgot.

2012. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!