Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány apuka van itt aki néha...

Hány apuka van itt aki néha vagy rendszeresen kérdez-válaszol?

Figyelt kérdés
csak kíváncsi vagyok rá, az én párom sosem.(tudtommal)
2012. máj. 29. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én többször olvastam már egy apuka válaszait, valami iskolába jár, lánya bölcsis vagy ovis, egyedül neveli és elég fiatal az apuka, 20-25 közötti, ha jól emlékszem.
2012. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát az enyém sem. Ha van egy-egy érdekes kérdés, véleménye mindig van, de nem lehetne idetuszkolni sem, hogy írjon.
2012. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pont az előbb olvastam egy apuka válaszát, hisztivel kapcsolatban. Tehát 1 biztos van. :)

Egyébként az én párom se ülne ide soha.

2012. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém ideül, kérdez és válaszol bár nem ez a fő "helye" itt a fórumon. Akkor 2 már biztos :)
2012. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém sem ülne ide, az tuti! Szinte gép elé sincs ideje ülni!
2012. máj. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én párom soha nem lép be magától ide,az tuti! Néha megkérdezi min mulatok olyan jól,és én elolvasom neki az adott kérdést,és válaszokat.

Erre ő "nagy az isten állatkertje",meg ide csak értelmi fogyatékosok írnak.............

2012. máj. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát az enyémet abszolút nem érdekli ez az oldal. Már nem is mesélek neki erről, mert az is hidegen hagyja.
2012. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az én férjem sem jön fel ide,mkor találok valami érdekeset akkor elmondom neki is,és olykor jókat nevetünk együtt.viszont ha valamit keresekünk,érdeklődünk valami felől,akkor szokta mondani,hogy nézzem meg itt,hátha.
2012. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!