Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok hogyan zajlik a...

Nálatok hogyan zajlik a reggeli és esti tejivás? Mennyi idős a babátok?

Figyelt kérdés
1.5éves a kislányom szépen iszik pohárból napközben,de a reggeli és esti tejcsi cumisüveges.Hogyan váltottatok?
2012. máj. 29. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kiscsajom is másfél éves, reggel felkel, és az az első, hogy az itatópoharát(olyasmi, mint a cumisüveg) keresi a tejjel, fogja, felmászik az ülőgarnitúrára (ami egyelőre a fekhelyünk is a nappaliban), hátradől és megissza. Szinte csak így, próbáltam már pohárból itatni reggel, nem akarta. Megszokta ezt a "szertartást", és ragaszkodik hozzá. Este viszont pohárból issza, az etetőszékben. Amúgy eleinte az esti is cumisüveges volt, csak egyszer valamiért pohárba töltöttem neki, és szó nélkül megitta. Na, gondoltam, végre csak pohárból issza. De nem. A reggeliből nem enged! Napközben ő is pohárból iszik vizet, teát.
2012. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
enyém 2,5 éves de még cumisüvegből issza reggel és este is a tejet :) ha neki ez a boldogsága, engem nem zavar :)
2012. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

15 hónapos, reggel a kanapén cumisüvegből én itatom, este az ágyában ő már fekszik, úgy itatom. Nagyon szeretném leszoktatni, de nem hajlandó a tápszert semmi másból inni. Amúgy szépen iszik pohárból és csőrösből is.

Úgyhogy én is nagyon várnék valami hasznos tanácsra. :)

2012. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!