Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha pólyában alszik a baba...

Ha pólyában alszik a baba hogy tegyem alá a légzésfigyelőt? Akkor is érzékel, kókuszmatrac+pólya vastagság? Milyen légzésfigyelőd van?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A matrac alá rakd, akkor is érzékelni foglya(matrac, és a pólyába rakva egy összehajtogatott takaró).Baby Control légzésfigyelőnk van.
2012. máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Akire77 ***** válasza:
Szia nekünk rendesen működött a légzésfigyelönk igy is,én is féltem eleinte hogy esetleg nem érzékel rendesen mert vastag a matrac és a polya eggyüt de aztán megnyugodtam mert minden rendbe volt.Nekünk Álomvirág légzésfigyelönk van,9 hónapja használjuk folyamatosan szerencsére egyszer sem riasztott tévesen.Én nagyon meg vagyok vele elégedve.
2012. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Matrac alá! Érzékelni fogja! Nekünk Angelcare van.
2012. máj. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Angel Care légzésfigyyelőnk van kókuszmatrac alá tettem, rá egy pléd mert télen hüsibb volt kicsit földszinten lakunk és alulról egy kicsit jött a hideg, lényeg a lényeg kókuszmatrac plusz vastag pléd duplán hajtva plusz a pólya és érzékelte, nagyon szuperül vannak megcsinálva ezek a mai légzésfigyelők, ne aggódj nyugodtan tedd a matrac alá
2012. máj. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!