Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónaposan már kellene...

11 hónaposan már kellene rendesen reggelizni+vacsorázni a reggeli és esti tápszer mellett?

Figyelt kérdés

6-8 között iszik 300 ml tápszert

10-11h tízórai (gyümölcs -egy banán/alma/vagy valami üveges gyümi)

13-14h ebéd (főzelék/rizs/tészta/krumpli/sóska + hús)

17h uzsi (Nestlé bébidesszert, vagy babajoghurt)

20h fürdés, vacsi (=tápszer)


A reggeli tápszer és a tízórai között csk 2-3 falat kiflit eszik sajttal/teavajjal, nem kell több neki.

Este is ugyanígy, csak egy pár falat.

Többet kéne ennie?


2012. máj. 30. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fog nőlni a mennyiség, ahogy az étvágya is.Jó ez így.
2012. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ha megkínálod reggel és este akkor mi a kérdés? :)

nem kér akkor nem eszik, nem tudod ráerőltetni.

mondjuk szerintem a 300ml tápszer rengeteg, én nem készítenék neki ennyit és akkor biztos lenne még hely pár falat kiflinek.

uzsira pedig ne adj neki bébidesszertet, rendes joghurtot vagy túrókrémet adj neki, abban nincs módosítva a tejfehérje!

2012. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem igényli akkor nem.Én lányom még 1 évesen sem reggelizett, de viszont 11 hónaposan már tuti, hogy vacsizott.Általában az ebédmaradékot kapta, vagy kenyér felvágott stb.Ilyenkor már adnom kellett neki, mert éjjel éhesen kelt.
2012. máj. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek!

2.: a sima joghurttól kiütéses lesz, csak a Nestlétől nem, azért adom ezt. Olcsóbb is lenne a sima, de ha kiüti, akkor marad a NEstlé...

2012. máj. 30. 10:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ha nem igényli.Az én 12 hónaposom se igényli még.
2012. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell. Az en fiam eszik,reggel 6-tapszer,8-korul reggeli, 11-korul tizorai minimalis gyumolcs, vagy nem is eszik,aztan ebed 13-korul,16-kor megint eszik valamit,18-kor,kenyer v zsomle, es furdes utan 19:30-20:00 ora kornyeken tapszee,de o nem eszik meg 300 milit,csak 210-et max. Lehet,h a sok tapszer miatt nem ker a te babad mast is enni.
2012. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!