Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én rontottam el?

Én rontottam el?

Figyelt kérdés
7 hónapos a kislányom, anyatejes. 5,5 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, nagyon szépen haladtunk. Odáig eljutottunk, hogy tízóraira megevett egy jó félüveg gyümi+husis bébiételt, uzsira pedig egy félüveg gyümit. 3 hete beteg volt és azóta semmit nem akar megenni, maximum 2-3 kanállal. Sok kérdésben olvasom, hogy a 8-9 hónapos gyerkőcök majd' mindent esznek, amit a család. Én aggódom túl, vagy baj, hogy a lányom semmit nem akar megenni?
2012. máj. 30. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
mert még ráér ne siettesd !! fő táplálék anyatej + egy kisfözi gyümi türelem!! nem versenypálya!!!
2012. máj. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna anno,vagy nem, a tiéd még többet eszik :).7 hónapos volt 1 almán és krumplin kívűl semmit nem evett.Most 1 éves mindent eszik, "megugrik" az étvágya ahogy többmindent és többször kóstoltatsz, majd vele.
2012. máj. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugodtam! Ment a zöld kezecske:)
2012. máj. 30. 11:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Ááááá! Az én kislányom 1évesen ette, amit mi, de még akkor is light-osan. Jól csinálod, ne aggódj. Én bőven 10 hónapos korában is külön főztem neki. szép lassan megismerteted vele az ízeket, az ételek textúráját, még olyan érzékeny az ő kis emésztőrendszerük.
2012. máj. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 krisztivan ***** válasza:
Kisfiam 7 hósan szinte sütőtökön élt mert mást nem volt hajlandó megenni.Persze már a tápszert sem fogadta el.Ne izgulj,mindig kináld,de ne eröltesd.Szerintem nagyon fontos bízni a babákban és az Ő szervezetükben mert ha hagyod kicsit hogy Ő döntsön akkor azt eszi ami kell neki.-))
2012. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 krisztivan ***** válasza:
Ja,most 20 hós és megeszi az összes zöldséget(nyersen is)gyümölcsöt és bármit ami elé kerül(labellót is beleértve):-))
2012. máj. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ezen, semmi baj:). Az aktuális WHO ajánlás szerint egy éves korig a 80: 20 (anyatej/ tápszer: szilárd )százalékos arány a legmegfelelőbb, szóval a tudomány szerint sem rontottad el:).
2012. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet betegség miatt van, lányom pont lebetegedett amikor elkezdtuk a hozzataplalast és elég sokáig nem akart semmit se enni, aztán két hét után egyik napról a másikra 80g-ot megevett, de néha még most is van, hogy nem kéri a szilárdat, ilyenkor tobbet szopik
2012. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!