Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok olyan tápszert,...

Ajánlanátok olyan tápszert, ami sűrűbb mint a "normál" tápszerek? Nem AR tápszert, mert nem refluxos, csak rossz evő, nehezen hízik.

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
A AR-es tápszert nem csak refluxos babák ehetik,az enyém sem az és 1 hónapos kora óta ilyen tápot kap,igaz ő azért mert túl jó evő és a sima táppal nem lakik jól,a mennyiséget megette de másfél két óra múlva már újra éhes volt.
2012. máj. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, tényleg rossz evő, vagy "csak" nehezen hízik? Az én kislányom mindig a határérték közelében van, viszont magas, és szerintem nem tudna többet mint amit megeszik. :) Súly, életkor, magasság?
2012. máj. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia.Mi most kaptunk speckó tápszert,pont ezért mert lassú a gyarapodás,keveset is eszik és nehezen hízik a fiam,igaz ezt a gasztrón írták fel neki,mert amúgy 9000ft:(.Nálunk volt vérvétel is,allergiára,felszívódászavarra,de semmit nem találtak:)Most hízókúra van,nagyon bízom benne,hogy beválik.A tápszer neve,Infatrini és 12*200ml van egy kartonban,és kb.50%-al több kalória van benne mint a sima tápszerben.Beszélj a dokival:))))))))üdv
2012. máj. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád? Mert ha már kanalasat is eszik akkor nekünk a Sinlac-ot javasolták (az én lányom is rossz evő nagyon), azt mondta a doki hogy ezt magában is adhatom pépként (így nem eszi meg) vagy főzelékekbe, gyümikbe is belecsempészhetek egy keveset hogy táplálóbb legyen (így úgy ahogy elfogadja).

De én úgy tudom van olyan tápszer ami kifejezetten rosszul hízó babáknak van (mi ilyet nem kaptunk, valahogy kihúztuk a csak tápszeres időszakot és most próbálkozunk már sokféle étellel bár nem sok sikerrel mert még mindíg rossz evő a lányom hiába nem csak tápszert kap már). Én már nem aggódok ezen, amíg eszik, nem érdekel annyit hízik-e vagy olyan mennyiséget eszik-e mint amennyit elvárnak tőle... Tudja Ő mennyi étel kell neki (ha kevés akkor kevés- már nem is próbálom erőltetni).

2012. máj. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tényleg rossz evő, napi 4-szer eszik, és akkor is kb fele annyit, mint amit a súlya szerint kellene. Volt olyan, hogy reggel evett, és utána csak délután 4-kor, és akkor is 2 órát tukmáltuk bele. Voltunk kivizsgáláson, gasztro, endokrinológia, genetika, nem találtak semmit. Most kezdünk hozzátáplálni, de kitolja a nyelvével, most ott tartunk, hogy a tápszert szívesebben megeszi, mint korábban, de még most sem eszik annyit mint amit kéne. 2 és 4hós kora között nem hízott semmit. Ha tejpépet teszek a tápszerébe, akkor azt megissza, de kanállal már nem kell neki. Ezért gondoltam sűrű tápszerre. Nem a kanállal van baja, próbáltam gyümit tenni cumisüvegbe, azt nem ette meg.
2012. máj. 30. 11:34
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kicsit kapkodva írtam, azért lett ilyen értelmetlen. AR tápszert próbáltunk 3 félét, de nem ette meg. Esetleg van ízesített tápszer, amit 6 hó előtt lehet venni?
2012. máj. 30. 11:35
 7/8 anonim ***** válasza:

11.07-es vagyok

Ez a tápszer,amit mi eszünk ez 8kg-ig vagy 1 éves korig használható,kérdezz rá,hogy nektek lehetne e,én jókat olvastam róla és bízom benne,hogy segít:)))))A kisfiam is nagyon keveseket eszik,de ebből megeszik reggel-este 200ml:))))))

Üdv és kitartás,tudom,milyen nehéz:((((((

2012. máj. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

11.07-es vagyok

Az Infatrini tápszertől 2hét alatt 42dkg hízott a fiam,kb.160-180ml eszik reggel-este,nekünk segít,ha így haladunk hamar elérjük a kívánt súlyt:))))

Üdv

2012. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!