Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevált gesztenyemasszával...

Bevált gesztenyemasszával elkészíthető babareceptek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Mekkora babának? Nálunk bevált már anyatejjel higítva, aztán csak magában kiskanállal ill. bármilyen gyümölcspüréhez (pl. alma) keverve. Később pedig klasszikusan tejszínhabbal vagy sütikben is nagyon komázta :)

Ja és lehet bio-t ill. cukor nélkülit is kapni.

2012. máj. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

6 hónapos. Sajnos tejem nincs, és tápszerrel nem szeretném keverni, mert Ha-s tápszert kap (a gyerekdokink sajnos ragaszkodik hozzá mert tejallergiás volt gyereknek az apukája) és ennek borzasztó íze van- keserű.

De gyümölccsel vagy magában majd kipróbálom, nagyon válogatós a babám, eléggé rossz evő de remélem ennek lesz sikere.

2012. máj. 30. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Gesztenye-meggy kombinációt imádta a babám. Aztán én is rákaptam:)
2012. máj. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gesztenye-meggy, esetleg ha ebédre adod krumplit is tehetsz hozzá így laktatóbb
2012. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Első próbálkozásra alma-krumpli-gesztenye kombinációt csináltam (pici gyümölcscukorral). Nagyon szerette a kislányom! :) Legközelebb kipróbálom meggyel szerintem...
2012. jún. 1. 12:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!