Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még csak a bútorok mellett...

Még csak a bútorok mellett lépeget a kislányom. Érdemes neki szandit venni vagy felesleges?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen. Nemsokára kint is szívesen lépegetne, ha kapaszkodva is, pl. játszótéren, úgyhogy érdemes lenne.
2012. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Adilari ***** válasza:
Mindenképpen mert abban majd jobban tud egyensúlyozni és könnyebben meg is tanul járni!DE mindenképpen olyat vegyél ami tartja a kicsi bokáját!
2012. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Deichmanban biztos tudnak segíteni, ugye?
2012. máj. 30. 11:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem vettem akkor még. Azt tanácsolta ortopéd orvos hogy majd ha elkezd járni, lehet néha rajta cipő addig is, hogy szokja, de nem kell állandóan, mert ha mezítláb járkál bútor mellett, az nagyon jót tesz neki. Örülök hogy nem vettem, mert azóta már biztos nőtt a lába egy számot, és még mindig csak bútor mellett lépeget.
2012. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bent a lakásban nem adnám rá, csak esetleg ha kint vagyunk. Kb hány hónyap ez a kapaszkodva lépegetős időszak? Amúgy lassan nő a lába szerencsére(?).
2012. máj. 30. 11:59
 6/10 Adilari ***** válasza:
ott biztosan segítenek!Én picilányom 11 hónapos koráig mászott aztán lépegetett kapaszkodva és 12 hónaposan elindult!Most 13 hós és sokszor alig érem utol:-)))DE mindkét lányzómnál így volt!
2012. máj. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam már 4 hónapja lépeget a bútor mellett, de esze ágában sincs még önállóan elindulni, pedig ereje lenne.
2012. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a szakorvos azt javasolta csak kint adjak rá cipőt,bent hadd mászkáljon zokniban.Végülis logikus,először hadd tanuljon meg mezitláb járni.
2012. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam az első "magáról felállás" után 2 hónappal önállóan elindult. Én vettem neki "bokatartós" szandit. Először itt a lakásban járkált benne (ismerkedett vele), de most már kint az utcán is abban szalad.

Szerintem akkor vegyél neki amikor már önállóan megy. Illetve, ha esetleg kint az utcán kézen fogva tudod sétáltatni.

2012. máj. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy kézzel még nem sétál, kell hozzá fognom mindkét kezét. Akkor várok még a szandival, max kint zokni nélkül sétál majd a betonon vagy a fűben.
2012. máj. 30. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!