Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Írnátok nekem szép...

Anyukák! Írnátok nekem szép idézeteket vagy dalcímeket apaságról, szülőségről?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
"Mikor megszületik 1 várva várt gyermek, az élet dolgai értelmet nyernek. Anyaszív, apaszív dobban meg 1 párban, új fénnyel ragyognak a világra hárman. "
2012. máj. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Atroposz ***** válasza:
Ez nagyon szép volt.
2012. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

“Az anya nemcsak egy gyermeknek ad életet, hanem a szeretetnek és az örömnek, amit valaha magának remélt.”

Én ezt gravíroztattam egy tükörre, és kapta meg a párom Valentin-napra!

2012. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nők lapjában (ha jól tudom a legutóbbi számban) volt egy gyönyörű idézet, csak sajnos nem emlékszem az írójára (férfi) és így nem is tudok rákeresni neten. Az apaságról szólt, nekem nagyon tetszett. Hátha valakinek van Nők Lapja és idézi nekünk.
2012. máj. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Amikor először karodban tartod a gyermeked, döbbenten nézed és nem érted hogy lehet ilyen kicsi, apró kis emberke. érzed az apró szívdobbanásait és attól kezdve ő az akit a legjobban szeretsz a világon. megfogadod, hogy vigyázni fogsz rá, hogy mindig a támasza leszel és mindig számíthat rád ha baj van, ha rosszat álmodik, ha összetörik a kedvenc játékát vagy a szívét.
2012. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A szerelem gyümölcse a legnemesebb, a legősibb érzés: életet alkot. Senki sem tudja, honnan jön, hogyan jön, csak leszáll az ismeretlenségből az emberek boldogítására, a fiatal évek örömére, az öreg napok vigaszára, édes gond, féltő aggodalom, gyönyör és büszkeség, a Gyermek az Élet maga!
2012. jún. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

„‎"Ha anya vagy, sohasem maradsz igazán egyedül a gondolataidban... Egy anya mindig kétszer gondolkodik: egyszer önmagáért, másodszor a gyermekéért."”


"A világ tele van jó apákkal, hogy miről ismerni fel őket? A jó apák azok, akik távollétükben olyan rettenetesen hiányoznak, hogy minden összeomlik. A jó apák azok, akik szeretnek már jóval azelőtt, mielőtt megérkeznénk. A jó apák azok, akik keresésünkre indulnak, amikor nem leljük a haza vezető utat. Igen, a világ tele van jó apákkal. És a legjobbak azok, akik mellett életük párja jó anyának érezheti magát.


„Azt kérdezted tőlem hogyan vártalak? Mint az éjszakára fölvirrad a nap, mint a délutánra jő az alkonyat, mintha szellő jelzi a förgeteget-ezer pici jelből tudtam jöttödet. Mint tavaszi reggel a nap sugarát,fagyos téli este jégcsap csillagát,mint az alma ízét,tejet kenyeret-pedig nem is láttalak még,úgy ismertelek.Mint a fény az árnyat,záport a virág,mint patak a medrét,madarat az ág,mint sóhajos nyári éjjel a fák az eget-mindenkinél jobban téged így szerettelek.


"GYERMEK az az apró lény,

aki az éjszakát rövidebbé,

a nappalokat hosszabbá,

a bankbetétet kissebbé,

a ruhát rongyossá,

a pénztárcát üressé,

a múltat feledteté,

a JÖVŐT ÉRDEMESSÉ,

S AZ ÉLETET BOLDOGGÁ TESZI."♥


Nincs még egy olyan kötelék, mint

amely egy anyát köt össze a

gyermekével. Semmi nem tudja

hangosabban megénekeltetni a

szívedet, vagy megremegtetni a

térdedet.♥

2012. jún. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!