Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 es fel honapos a babam,...

Melinda 88 kérdése:

3 es fel honapos a babam, megjott a mensesem es azota nem akar szopizni rendesen. S a sulya sem nott. Kibujt 1 foga is, azt mondta a doki h potoljam de en felek h akkor nem lesz tobb szopi? Mit tegyek? 5 perc szopi es keri a tejport, pedig van tejem

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehéz, de próbálj neki ne adni mást anyatejen kívül. Előbb-utóbb el fogja fogadni.
2012. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
probaltam csak azt adni,de nem ment a sulya folfele,es felek,csak azt nemtudon h miert szopik 5 percet s aztan tobbet nem,pedig tudom h nem lakik jol,de tejem van.ennyire megvaltozott volna a tej ize a menstruaciomtol?na es a fog is bekavart.koszi elore is
2012. máj. 30. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, én is úgy tudom, hogy a menstruáció alatt más íze lesz a tejnek.

Mindenképp szoptass! Főleg, hogy bőven van tejed!

2012. máj. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg "csak" sztrájkol a babád, olvass utána a szopási sztárjk kifejezésnek:)!

Próbáld meg félálomban is és minél többször mellre tenni, valószínűleg a pótlás miatt is nehezebben fogadja el a melledet, mivel abból nehezebb munka jól lakni.

Próbáld meg csökkenteni a pótlás mennyiségét és ezen túl ne cumisüvegből add, hanem pohárból vagy kanállal, hogy ne "kényelmesedjen" el a babád:). E mellett én megpróbálnám a lefejt tejjel pótolni és ha nem megy semmiképp se a szopi, se a lefejt tej(a fejéssel szinten is tudod tartani a tejtermelést, amíg átlendültök ezen a nehéz időszakon), akkor nyúlnék a tápszerhez.

2012. máj. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kedves anyuka! az én fiam most 3hós,és nekem 1 hónapja jött meg,és már az ezt megelőző napokban sem akart cicizni az addig "cici-mici bajnok"...azóta is egyre kevesebbszer mert sír és kapálózik közben,na meg perze mivel kevesebbet szívta kevesebb a tej is.homeoztam,teáztam ittam mint a gödény,levesek minden amit lehetett,de csak nem kérte,lefejve sem,el is kezdett vizesedni a tejem,ekkor már pótolni kellett,most pedig már sajna csak tápit eszik :( pedig naponta 100szor tettem cicire
2012. júl. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!