Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám nem hajlandó a tápszer...

A babám nem hajlandó a tápszert meginni csak szobahőmérsékletüen, ez nagyon nagy bűn?

Figyelt kérdés
Csak mert mindenki megszól, hogy nem melegíted, te jó ég! Amúgyis szar, hát te meginnád hidegen? De próbáltam melegíteni,nem ette, langyosan sem ette, csak szobahőmérsékletüen, magyarul hidegen, ez van! Mit csináljak? Magyarázkodjak vagy küldjek mindenkit a búsba, mert ő így issza vagyis esszi meg, ez van és kész! Vagy át lehet szoktatni? Kelle e átszoktatni?
2012. máj. 30. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő úgy szereti, minek melegítenéd.

Nem kell ilyen dolgokkal foglalkozni, hogy ki, mit mond.

Mosolyogni és bólogatni. :)

2012. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki úgy jobban esik, akkor igya úgy, másokkal meg ne foglalkozz :)
2012. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért a vonat alá ne menj! :-) Mindenki elmehet a csába aki megszól, ha így neki a jó, akkor ez ennyi és kész.
2012. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Amúgyis szar, hát te meginnád hidegen? "

az elő felétől nagyon felhúztam magamat , a 21. században hogy lehet ilyet mondani vkiknek????

De a lényeg: úgy egye a babád, ahogy Ő szereti. A fiamnak mindegy volt a hőmérséklete , ette z hidegen meg melegen is, a lánykám csakis melegen (mmint "előírás szerinti" melegre gondolok itt) eszi.

Ja és nem kel mkinek mondani hogy eszi a babád a tápit, mert mki okosabb akar lenni nálad. Tapasztalat.

2012. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is így issza 4 hónapja.Most 8 hós.Akármilyen éhes, nem jó még langyosan sem...Szerintem hagyd a fenébe...
2012. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is csak épphogy langyosan issza a tápit, meg a tejet (15,5 hónapos). Na és, így szereti, lényeg, hogy megigya. Nem? Ne foglalkozz mással :D
2012. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi csajok, jól esik hogy leírtátok, nem vagyok az egyedüli! Nem fogok magyarázkodni senkinek, ez van és puszi mindenkinek! Csak ne idegeskednék annyit ezek miatt a dolgok miatt!
2012. máj. 30. 18:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Valóban ne idegeskedj emiatt. Ha úgy szereti úgy add Neki! :) Emberek ezrei szeretik a hideg tejet, langyosan meg rá sem bírnak nézni. Ez ugyanaz :)
2012. máj. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!