Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek olyan nagyobb...

Van valakinek olyan nagyobb gyereke akinek befelé forduló lába volt/van? Mikorra/hogyan jött rendbe?

Figyelt kérdés
Mikor vették észre, hogy ez a baj? Kislányom 20 hós, a 3 hónapos csípőszűrésen vették észre, hogy befelé fordul a lába. Kapott Bebax cipőt(az az imbuszkulcsos), majd amikor elindult akkor receptre felírt cipőket hordott/hord a mai napig. Plusz masszírozás, itthoni torna, plusz gyógytorna 4hónapja. Kicsit feszesek az Achilles-inak is. Hasonló tapasztalatokkal rendelkező szülők véleménye,eredménye érdekelne! Köszönöm!
2012. máj. 30. 23:39
 1/5 anonim válasza:
ortopédushoz vidd el mert lehet hogy a bokánál le van tapadva az izom mütéttel tudták helyre áll. azöta szépen megy
2012. jún. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Rendszeresen járunk ortopédiára is, soha nem mondott ilyet a doki, még a lehetőségét sem (sem a gyógytornász). Mennyi idősen kellett megműteni a babádat? Leírnád, hogy Vele mit kellett csinálni, mikor vették észre, mennyire volt látványos, hogy befelé állt a lába? Elindult már mielőtt elindult? Köszönöm, hogy írtál!
2012. jún. 4. 08:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Elindult már mielőtt megműtötték? Ezt akartam kérdezni... Köszi :)
2012. jún. 4. 08:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia!Ma voltunk gyógytornán és rákérdeztem a műtétre. Azt mondta, hogy attól az én kislányom messze van. Sokkal rosszabb/súlyosabb esetben szokták operálni.
2012. jún. 4. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, ha esetleg erre jársz,leirnad hogy alakult? 8 hónapos kisfiamnak is ilyen a lába
2020. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!