Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet kapni olyan pihenőszéket...

Lehet kapni olyan pihenőszéket ami 15 kilóig jó?

Figyelt kérdés
Nemsokára megszületik a kistesó, a "nagy" akkor 19hónapos lesz, 11-12 kiló, és ha ő is bele szeretne ülni, akkor hagynám neki, ezért keresek olyat mait ő is tudna használni. Leginkább hintázós zenélős kéne :)

2012. máj. 31. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:
fp-s 15 kiloig jo, de a mienk csak rezeg es hintaszekke alakithato
2012. máj. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Eddig csak a fisher price hintából láttam ilyet, ami 15-18 kg-ig is jó.


A neten nézz szètt egyes webáruházakban olcsóbb mint az üzletekben.


A Corában lehet kapni az 5. Képen lévőt, nagyon szép élőben, de ott 21.000 Ft!

2012. máj. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Azok vannak, amit az előbbiekben is belinkeltek, ezen kívül még: [link]

Ez is nagyon jó!

2012. máj. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
bocsi,de egy ekkora már ne üljön bébiszékben :) inkább vegyél neki saját fotelt. még h zenélős-hintás egy ekkorának!! ne akard h visszafelé fejlődjön!
2012. máj. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem raknám bele, van neki saját kis ikeás mini hintaszéke, de szerintem ha itt lesz egy csillogo villogo pihenőszék, akkor szerintem ő is akarja majd, végülis még csak másfél éves lesz, és én nem szeretném, h ezt te nem használhatod, mert ez a tesóé.
2012. máj. 31. 13:42
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

pedig te is jobban jársz ha már az elején lefekteted a szabályokat,h ez a kicsié,ez a nagyé. mert ha nem akkor állandó harc lesz közöttük,és a nagy képes lesz cicit,cumit, stb kikövetelni..


inkább azt erősítsd h ő a nagy. én a 3-at várom,be is diliznék ha mindent úgy kéne vennem-kitalálnom h na mit fog szólni a két nagy,akarja e vagy nem a két nagy.

2012. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj, ne már 6. válaszoló! Nekünk is Fp van, 18 kilóig jó. A kicsi szokott benne ülni, abban is etetem. De természetes, hogy a nagy is ki szeretné próbálni. Úgyhogy ha éppen nem a kicsi ül benne, akkor belefészkeli magát a 2.5 éves nagy, és bekapcsolja magának a rezgést is, amit a kicsi utál. Miért ne hintázhatna benne ő is? Nincs ebben semmi rossz.
2012. máj. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!