Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babával mi a napi...

Gabszem kérdése:

4 hós babával mi a napi programotok?

Figyelt kérdés
Kislányom most már átfordul. Eddig olyan jól elvolt a játszószőnyegén szinte egész nap, most meg pár napja üvölt ha le akarom tenni... Le kell kötnöm valahogy máshogy, hogy ne unatkozzon.
2012. máj. 31. 09:05
 1/2 Kerria ***** válasza:

reggel etetés, tisztába tevés, majd ha ülepedett a kaja tornázunk. Utána elmegyünk sétálni, ha nincs az az erős napsütés akkor majdnem délig kinn vagyok vele. Utána ebédelünk, leteszem őt a pihenőszékbe, és amíg elpakolok takarítok, addig énekelek neki. Itt sokszor bealszik, így addig tudok főzni másnapra. Ha felébredt, akkor játszunk. (Deákné B. Katalin Anya taníts engem című könyve alapján szoktam haladni vele) Délután kimegyünk a kertbe, elkezdek öntözni, majd jöhet az uzsonna,utána megint kimegyünk befejezem az öntözést,sétálunk este 6-7ig, majd jön az esti program torna, masszírozás, fürdetés, etetés, altatás....


esős napon vagyok meglőve...

2012. máj. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kerria ***** válasza:
tízórait kihagytam...
2012. máj. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!